Forum Designs © IPB Skin by Fisana

Рибалка на Закарпатті: "Carp Challenge 2019"(17 - 20.10.2018) - Рибалка на Закарпатті

Перейти к содержимому

Страница 1 из 1
 • Вы не можете создать новую тему
 • Вы не можете ответить в тему

"Carp Challenge 2019"(17 - 20.10.2018) Закриття сезону 2019 . під егідою ФРСЗО

#1 Пользователь офлайн   Берег 

 • Перейти к галерее
 • Группа: Рибалки ФРСЗО
 • Сообщений: 1 073
 • Регистрация: 22 Март 12
 • Имя:Михаил
 • ГородБерегово
Reputation: 1 713
Справжній рибалка

Отправлено 03 Сентябрь 2019 - 16:01

Змагання проводяться під егідою ФРСЗО на водоймі Н.Береги

Основні положення :17 жовтня
09:00 до 10:00 - збір та реєстрація команд.
10:00 - 10:30 - відкриття змагань
10:30 - 11:00 - жеребкування
11:00 - 13:00 - роз'їзд та приготування секторів
13:00 - старт змагань

20 жовтня
13:00 - фініш турніра
15:00 - урочисте закриття та нагорождення призерів і переможців

1. У турнірі можуть взяти участь 15 команд. Стартовий внесок -2000 грн.
Призовий фонд формуватиметься з джек-потів.


2. ЗАЯВКИ НА УЧАСТЬ У ЗМАГАННЯХ

2.1 Планована кількість команд - 15
2.2 Реєстраційні заявки на участь у змаганнях подаються до наявності вільних місць. Виїзд до місця змагання тільки при наявності підтвердження про участь від організаторів.
2.2.1.Команда вважатиметься зареєстрованою,тільки після оплати реєстраційного авансового внеску 1000 грн.
Загальний стартовий внесок - 2000 грн.

2.4.Склад команди - 3 (три людини,два спортсмеи і помічник).Допускаються команди з 2-х осіб.
2.5. Команди що подали попередню заявку, повинні в обов'язковому порядку повідомити організаторів про запізнення на реєстрацію. Команда,яка відсутня (не приїхала або не повідомила про запізнення) на момент жеребкування, дискваліфікується і не може брати участь в турнірі.

2.6. Розміри рингу всередині яких розміщуються команди під час змагань - 10х10 метрів, розмір сектора 50 м. берегової лінії. Переміщення спортсменів обмежене краями секторів, перехід в сусідній сектор можливий за згоди суддів.

2.7. Оргкомітет в праві відмовити команді в прийомі заявки без пояснення причин.


3. ЗБОРИ КАПІТАНІВ

3.1. Збори капітанів носить інформативний характер і може проводиться до початку змагань. Відповідно до пункту № 8 цих правил, на цих зборах затверджується журі, для розгляду поданих протестів, прийняття санкцій, визначення результатів змагань і т.п.

4. ЖЕРЕБКУВАННЯ

4.1. Жеребкування проводиться під контролем організаторів, в наступному порядку:
Під час реєстрації капітан команди,під наглядом суддів,витягує порядковий номер за яким він буде виходити на жеребкування..Жеребкування проводиться по сформованому списку під час реєстрації.
4.2. У разі відсутності капітана або уповноваженого представника команди хтось з представників суддів тягне за нього жереб.

5. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

5.1. Кожній команді дається термін для заїзду в сектор і на підготовку. По приїзду до місця проведення змагань рибалки повинні розмістити всі свої снасті і прикормку всередині сектора, визначеного жеребкуванням. Підготовка снастей і прикормки, може бути почата до сигналу, що означає початок змагань.
5.2. Учасники змаганньдобираються до місця проведення змагання своїм транспортом.
5.3. У кожній зоні є свій старший суддя;
5.4. У залік йдуть тільки коропи та білі амури від 1.5 кг. Впіймана риба повинна зберігатися в коропових мішках (не більше одного екземпляра в кожному мішку). Мішки повинні знаходитися максимально глибоко під водою; всередині мішків не повинно бути поплавців або інших сторонніх предметів.
- Ніякий інший спосіб зберігання спійманої риби під час змагань не допускається.Учасники повинні бути забезпечені достатньою кількістю власних мішків для зберігання риби. Риба, пред'явлена на зважування зі слідами ушкоджень, отриманих в результаті явно недбалого з нею поводження, в залік не йде і є підставою для застосування штрафних санкцій. Якщо всі коропові мішки зайняті, необхідно звернутися до судді, щоб зважити рибу і звільнити мішки.
- Риба йде в залік, навіть якщо вона випадково не спіймана за губу, а забагрена. Цілеспрямоване багріння риби заборонено.
5.5. Заборонено загодовуватись і ловити на насадки тваринного походження в живому і неживому вигляді, риб'ячої ікрою, металевими приманками.
- Дозволено застосовувати тільки зернові, бойлі, пелетс. Глина, бентоніт (бентонітова глина) заборонені.
- Після закінчення змагання залишки прикормки забороняється відправляти у водойму.
5.6. Змагання проводиться в один етап тривалістю 72 години; в разі вимушеного передчасного припинення змагання, пов'язаного, наприклад, з грозою, воно вважається таким, що відбувся, якщо з моменту його початку пройшло не менше 50 годин.
5.7. Кожен учасник повинен знати регламент змагань і виконувати його правила в повному обсязі.
5.8. Довжина коропових вудилищ, вудилищ для годування (спод) і маркерних вудилищ не повинна перевищувати 4 м. Дозволені тільки безінерційні котушки. Дозволено використання шок-лідерів. Ловити рибу дозволяється тільки на волосяний монтаж. Жилки на вудилищах після закидання не повинні виходити за умовні межі сектора лову (в т.ч. і в крайніх секторах), що утворюються уявними лініями, що є продовженням бічних сторін секторів.
- Оснастки можуть бути доставлені в точку лову тільки за допомогою вудилища.Кожне вудлище може бути оснащено тільки одним одинарним гачком, а насадка повинна кріпитися до нього виключно за допомогою «волосяного» монтажу.
- Допускається використання грузил вагою не менше 50 гр. Дозволені тільки безпечні монтажі, які дозволяють коропу (амуру) звільнитися від грузила у разі обриву основної волосіні.
- Лов на поплавцеву снасть, фідер, використання годівниць-пружин і «макушатників» заборонена.
- Закидувати вудилищем можна тільки через голову. Бічні закидання оснастки з грузилом заборонені.
- Кораблі на радіокеруванні заборонені.
Дозволено застосування механічних сигналізаторів клювання, а також електронних сигналізаторів клювання.
- Під час змаганнь у воді можуть знаходитися два маркери,в тому числі що світитяться. Ці маркери можуть залишатися у воді на протязі змагання і повинні бути вилучені з неї після його закінчення.
- Наявність у спортсменів коропових мішків (не менше 7-мох) і спеціального матраца для риби обов'язково. Спортсмени відповідають за повну безпеку злапаної риби :).
- Рибалки повинні в обов'язковому порядку зволожувати короповий матрац і коропові мішки перед тим, як помістити на них (у них) рибу. Обов’язкова наявність поруч коропового матраца ємності з водою. Вся зважена риба в живому вигляді акуратно відпускається назад у водойму.
- Заборонено передавати кому-небудь свою спійману рибу, чи взаємно приймати від кого-небудь спійману рибу.
- Заборонено освітлювати воду ліхтарями і прожекторами, але використання джерел освітлення усередині намету допускається. При заведенні підсіченої риби в підсак можливе застосування налобного ліхтаря слабкої потужності.
- Годування та закидання оснасток проводиться з берега,для виважування та підсачування спійманої риби і дозволено заходити у воду по пояс обом спортсменам.
- Після закінчення змагання спортсмени повинні прибрати в секторі усе сміття.
- Будь-які рибальські пристосування, які приводяться в рух стисненим повітрям, газом або електрикою, заборонені.
- Рух автотранспорту учасників, заведення двигунів та увімкнення фар, в процесі змагань заборонено, крім транспортних засобів організаторів змагання.Транспортний засіб має паркуватися не блищє 25 м від берегової лінії.
- Заїзд гостей можливий (попередньо отримавши картку гостя у суддівському таборі) тільки в світлу пору доби, гості зобов'язані отримати дозвіл у сусідніх команд.
5.9. Команда має право оснастити необмежену кількість коропових вудилищ, але ловити можна одночасно максимум чотирма вудилищами . Запасні вудилища не можуть розміщуватися на підставках, де знаходяться задіяні в ловлі вудилища, і повинні стояти вертикально.Одночасно у воді можуть знаходитись 4-и(три) вудки.
5.10. Маркерні вудилища повинні розташовуватись на видному місці ,та не можуть перебувати на підставках поруч з вудилищами що беруть участь в лові.
5.11. Тільки спортсмени команди можуть користуватися підсаком.
5.12. Учасники не мають права приймати жодної допомоги від інших осіб під час ловлі риби.
-якщо під час виважування риба зачепила жилки сусідів, вона може бути зарахованою лише за згодою сусідів.
5.13. Спортсмени можуть використовувати зону свого сектора за власним розсудом. Рибалки інших команд, зобов'язані переміщатися не створюючи шуму поблизу секторів лову,. Всі дії, пов'язані безпосередньо з рибною ловлею (закидування оснасток, виважування, підгодовування, підсачування риби), повинні здійснюватися рибалками усередині своїх секторів.
5.14. Закидати прикормку можна рукою або за допомогою ручної «рогатки» (для підгодовування), «парашута», ковша з довгою рукояттю (одноручного або дворучного) або без неї, за допомогою одно-і дворучної трубки-кобри, катапульти на тринозі, що приводиться в дію розтягуванням джгута вручну, потужність, якої залежить від характеристик гумового джгута і сили його розтягування. Можна також використовувати мішки ПВА, нитки ПВА, годівницю-«ракету» довжиною не більше 200 мм, внутрішній діаметр якої не повинен перевищувати 50 мм. в тому числі «Spomb»
5.15. Усі види годування, включаючи «парашут» (катапульта), дозволені у світлий час доби з 9.00 до 19.00
- Протягом всього іншого часу підгодовування заборонено (окрім «кобри» і ПВА-матеріалів).
5.16. Під час змагання судді можуть знаходиться в секторі, позаду рибалок справа або зліва, не заважаючи процесу лову, але маючи можливість спостерігати за їх риболовлею. Коропові мішки повинні бути встановлені таким чином, щоб суддя міг їх бачити; риба зберігається в цих мішках аж до приходу бригади зважування.
5.17. Спортсмени зобов'язані, на першу вимогу суддів, надати (вимотати) одне або декілька вудилищ для перевірки.


6. Сигнали, що подаються В ПРОЦЕСІ ПРОВЕДЕННЯ ЗМАГАНЬ.

6.1. Після жеребкування подається сигнал коли рибалки можуть роз’їхатись по секторам і приступити до установки устаткування.
6.2. Другий сигнал о 13.00-початок змагань.
6.3. Третій сигнал-фініш.Третій сигнал означає, що змагання закінчено. Якщо до третього сигналу комусь з учасників вдалося підсікти рибу, то йому надається ще 15 хвилин після фінального сигналу, щоб встигнути завести її в підсак.

7. ЗВАЖУВАННЯ

7.1. Зважування проводиться двома суддями. Воно здійснюється оперативно і не рідше одного разу на 6 годин.
7.2. Зважування повинно проводитися за допомогою протестованих ваг.
7.3. Записи із зазначенням результатів зважування мають бути розбірливі і зрозумілі як суддям, так і самим спортсменам.
7.4. Якщо при зважуванні риба претендує на номінацію "Найбільша Риба", то вона обов'язково фіксується підписом представника однієї з сусідніх по сектору команд. Бажано сфотографувати.
7.5 Ніхто, окрім учасників, рибу яких зважують, суддів та членів журі (у разі виникнення спірних ситуацій), не має права втручатися в хід зважування ні словесно, ні будь-яким іншим чином. Одна людина з бригади проводить зважування, інша фіксує результат у протоколах змаганнь.
7.6. Кожна риба у сумці для зважування , важиться окремо.Вона має бути зволожена перед кожним черговим зважуванням, а ваги обнулені. Допускається використання тільки спеціальних коропових сумок для зважування. У всіх зонах сумки для зважування мають бути однотипними.
7.7. Риба повинна знаходитись в коропових мішках до приходу бригади зважування.
Риба виймається з мішка на короповому матраці і перекладається в сумку для зважування одним з членів «двійки»; після зважування риба обережно відпускається у водойму.
7.8. Під час зважування учасник повинен бути поруч, щоб контролювати процес і підписує
протокол, в якому фіксується вага кожного екземпляра. Ніякі протести з приводу ваги спійманої риби після завершення зважування, повернення її у водойму та підписання протоколу не приймаються.

8. ЖУРІ

8.1. У функції журі входить розгляд можливих апеляцій та накладення передбачених правилами санкцій. Склад цього журі формується до початку змагання під час зборів капітанів.
8.2. До складу журі входять:
-Представник організаторів.
-1 Капітан команд учасниць, які визначаються шляхом жеребкування, або голосування.
- Головний суддя турніру.
8.3. Якщо правила були порушені рибалкою або командою, якою представлений і хтось із членів журі, то останній не може брати участі в голосуванні з цього питання.
8.4. Члени журі зобов'язані носити нагрудний знак із розбірливою написом «журі» і знаходитися безпосередньо на місці проведення змагання, щоб при необхідності робити різні заяви і приносити протести.
8.5. Місце, де будуть постійно чергувати один або кілька членів журі, має бути повідомлено учасникам.

9 ПРОТЕСТИ

9.1. В ході змагань можлива подача журі усних протестів ,пов'язаних з порушеннями правил окремими командами. У цьому випадку при розгляді таких протестів жюрі може прийняти рішення про дискваліфікацію, або попередження команди. У разі повторного попередження команда дискваліфікується. Тільки журі може дискваліфікувати команду.
9.2. Усі протести (крім тих, що стосуються підсумкового розподілу місць), повинні бути передані в журі протягом години після закінчення турніру. Протести можуть бути сформульовані у словесній формі, але після цього вони повинні бути відразу підтверджені письмово. Протести, що стосуються підсумкового розподілу місць, можуть бути подані пізніше, а саме протягом 30 хвилин після оголошення остаточних результатів.
9.3. На підсумковому протоколі з остаточним розподілом місць має бути зазначено час його роздруку. Кожен письмовий протест, адресований журі, повинен в обов'язковому порядку оплачуватися в розмірі 500 гривень; у випадку, якщо протест буде визнаний журі необгрунтованим, ця сума переходить в оргкомітет.
9.4. Протести, пов'язані з результатами змагань, подаються в журі в письмовій формі протягом 30 хвилин після офіційного оголошення результатів і супроводжуються депозитом в 1000 грн. У разі відхилення протесту вказана сума переводиться на рахунок оргкомітету.
9.5. Члени журі та головні судді в зонах зобов'язані досконало знати правила і стежити за їх дотриманням.
9.6. Журі приймає рішення шляхом голосування; в разі рівності голосів визначальним стає голос голови журі.

10.САНКЦІЇ РОЗРАХУНКОВА ТАБЛИЦЯ САНКЦІЙ:
10.1. ПОПЕРЕДЖЕННЯ / ШТРАФ

дається суддею за порушення наступних пунктів:
• Використовувалися вудилища завдовжки більше 4-х метрів. У разі першого порушення - попередження. Повторне порушення - штраф - 3 кг
• Жилки виходять за лінії сектора. У разі першого порушення - попередження. Повторне порушення - штраф - 3 кг
• Освітлення води, направлення на сусідні сектори потужного освітлення. У разі першого порушення - попередження. Повторне порушення - штраф - 3 кг
• Запасні вудлища були розміщені на підставках, де знаходяться задіяні в ловлі вудлища, або були направлені в воду. У разі першого порушення - попередження. Повторне порушення - штраф - 3 кг
• Поблизу секторів ловлі, рибалки інших команд зобов'язані переміщатися, не створюючи шуму. У разі першого порушення - попередження. Повторне порушення - штраф - 3 кг.
•Підмотування жилки при налаштуванні вудилища повинне виконуватися при вимкненому сигналізаторі. У разі першого порушення - попередження. Повторне порушення - штраф - 3 кг.

10.2 ШТРАФ
дається суддею за порушення наступних пунктів:
• Спіймана риба мала видимі свіжі пошкодження (крім ранки від гачка) на тілі - вирвана луска, кровоточать рани на тілі, поламані плавники. У разі порушення - штраф - 5кг
• Спіймана риба може зберігатися тільки в: підсаку зануреному у воду, або короповому мішку. У разі порушення - штраф -5 кг
• У разі допомоги у підсачуванні , чи виважуванні риби сторонніми особами, дана риба зарахована не буде. При повторному порушенні -додатково штраф - 5 кг
• У мішку було більше 2-х риб. У випадку якщо вага однієї риби перевищує 5 кг. У разі порушення - штраф - 5 кг
• Риба переносилася в руках. Перенесення риби на мат повинно відбуватися в короповому мішку, а назад у воду, тільки з коропового мату або із суддівського мішка для зважування. У разі порушення - штраф - 3 кг
• Риба відпускалася необережно, що могло спричинити її пошкодження - штраф - 5 кг
• Використовувалася плетінка-штраф- 5 кг
• Використання в якості прикормки чи наживки будь чого, окрім: прикормки на борошняної основі, готових прикормочних сумішей, вимочених чи проварених зерен (хумус, квасоля, горох, пшоно, пшениця, овес, ячмінь, кукурудза, конопля, тигрові горіхи, арахіс) , бойлів і пеллетс .У разі порушення - штраф -3 кг.
•Заборонено викидати у водойму залишки прикормки по закінченні змагань. У разі порушення - штраф - 5 кг
• Тільки суддям,організаторам, та репортерам, дозволено заходити в сектори. Сторонні особи можуть знаходиться в секторі, тільки з дозволу судді, та самої команди (попередньо отримати згоду сусідів) і мати на руках картку гостя, видану в суддівському таборі. У разі першого порушення - штраф - 3 кг. Якщо гості, без дозволу, будуть помічені вночі - дивись додаток «Дискваліфікація»
• Всі дії, пов'язані безпосередньо з рибним ловом (закидування, виважуння, підгодовування, взяття риби в підсак), повинні здійснюватися рибалками усередині своїх секторів. У разі порушення - штраф -3кг
• З 19 години вечора і до 9 години ранку використання катапульт, пращ і «ракет» заборонено. У разі порушення - штраф - 3 кг
• неприбраний сектор по закінченні змагань - штраф - 5 кг
• Недбале поводження з не заліковою рибою - штраф - 5 кг
• суперечки із суддею - штраф - 5 кг
• вмішування в хід зважування - штраф - 5 кг

10.3. ДИСКВАЛІФІКАЦІЯ
дається Головним суддею за порушення наступних пунктів:

• Команда намагалася пред'явити мертву рибу для зважування.
• Суддями було виявлено більше одного гачка на оснащенні.
• Спроба ловити на будь-яку снасть, крім коропової - поплавкову, квівертіп, свінгтіп, фідерне вудлище.
•Використання небезпечної оснастки ( використання карабінів та защіпок при з'єднанні лідкора з шоклідером, проклеєних та дуже тісних стопорних бусин розміщених на оснастках,вище поводка).
• Спроба ловити на більш ніж 3 вудилища одночасно.
• Наживка надіта на гачок, а не на волос (окрім використання оснастки зіг-ріг).
• Всі спортсмени покинули сектор (на час 30 хвилин або більше), або знаходяться на відстані, що перевищує 100 метрів від меж свого сектора – не вимотавши усі вудлища.
• Відвідування команд гостями в темний час доби, без попереднього узгодження з головним суддею або суддею в зоні.
• Спроба передати команді живу рибу, або будь яким іншим чином вплинути на результати змагань.
• При виявленні спроб будь-якої допомоги, пов'язаної з процесом лову (глядачі, сусідня команда).
• Будь-яка спроба доставити оснастку способом, відмінним від закиду з берега вудилищем.

11 Розподіл МІСЦЬ, ПОРЯДОК РОЗПОДІЛУ МІСЦЬ

11.1. Загальний розподіл командних місць:
розподіл місць проводиться відповідно до вагою спійманої залікової риби. У разі рівності ваги, переможець визначається по кращому середньому улову, тобто загальна вага ділиться на кількість виловлених екземплярів.
11.2. У номінації «Найбільша риба» переможець визначається по найбільшому спійманому коропу, або амуру.
11.3. Підсумковий розподіл місць визначається організаторами в присутності членів журі.

12. ТРЕНУВАННЯ.
12.1. Всі тренування в місці проведення змагання закінчуються за 7-м днів до початку цього заходу.

13. ЦЕРЕМОНІЯ ЗАКРИТТЯ І НАГОРОДЖЕННЯ ПЕРЕМОЖЦІВ. Як що вистачить коштів Бограч.
Реєстрація в цій темі.Зв"язок за телефоном : О5О 6О9 6337.
0

Сообщение отредактировал Берег: 04 Сентябрь 2019 - 08:03

0

#2 Пользователь офлайн   Берег 

 • Перейти к галерее
 • Группа: Рибалки ФРСЗО
 • Сообщений: 1 073
 • Регистрация: 22 Март 12
 • Имя:Михаил
 • ГородБерегово
Reputation: 1 713
Справжній рибалка

Отправлено 03 Сентябрь 2019 - 16:19

Реєстрація в цій темі. Всі запитання по телефону вказаному в регламенті.
0

#3 Пользователь офлайн   Horgas 

 • Группа: Рибалки ФРСЗО
 • Сообщений: 84
 • Регистрация: 02 Июль 16
 • Вид ловли:фидер, карпфишинг
 • Имя:Владимир
 • ГородУжгород
Reputation: 48
Новачок

Отправлено 03 Сентябрь 2019 - 18:47

Прошу зареєструвати команду "Beta-mix Uа" Ужгород в складі Корнєв Дмитро та Корнєв Володимир, та команду "Shnayder team" в складі Шнайдер Ігор та Шнайдер Іван, сплату внеску гарантуємо.
1

#4 Пользователь офлайн   Берег 

 • Перейти к галерее
 • Группа: Рибалки ФРСЗО
 • Сообщений: 1 073
 • Регистрация: 22 Март 12
 • Имя:Михаил
 • ГородБерегово
Reputation: 1 713
Справжній рибалка

Отправлено 04 Сентябрь 2019 - 08:07

Реєстрація :

1.Beta-mix Ua - Ужгород
2.Shnayder Team -Ужгород.
3.Fish Hunter - Іршава.
4.Bereg - Берегово.
5.One Team - Берегово.

Сообщение отредактировал Берег: 04 Сентябрь 2019 - 14:48

0

#5 Пользователь офлайн   Берег 

 • Перейти к галерее
 • Группа: Рибалки ФРСЗО
 • Сообщений: 1 073
 • Регистрация: 22 Март 12
 • Имя:Михаил
 • ГородБерегово
Reputation: 1 713
Справжній рибалка

Отправлено 20 Сентябрь 2019 - 10:16

Реєстрація : Станом на 20.09.2019р

1.Beta-mix Ua - Ужгород
2.Shnayder Team -Ужгород.
3.Fish Hunter - Іршава.
4.Bereg - Берегово.
5.One Team - Берегово.
6.Кричевичі-Закарпаття-2 - Ужгород.
0

#6 Пользователь офлайн   Берег 

 • Перейти к галерее
 • Группа: Рибалки ФРСЗО
 • Сообщений: 1 073
 • Регистрация: 22 Март 12
 • Имя:Михаил
 • ГородБерегово
Reputation: 1 713
Справжній рибалка

Отправлено 21 Сентябрь 2019 - 10:11

Реєстрація : Станом на 21.09.2019р

1.Beta-mix Ua - Ужгород
2.Shnayder Team -Ужгород.
3.Fish Hunter - Іршава.
4.Bereg - Берегово.
5.One Team - Берегово.
6.Кричевичі-Закарпаття-2 - Ужгород.
7.Big Fish - Ужгород.
8.Big Vlad ~ Big Jack - Ужгород.

Сообщение отредактировал Берег: 21 Сентябрь 2019 - 11:02

0

#7 Пользователь офлайн   Берег 

 • Перейти к галерее
 • Группа: Рибалки ФРСЗО
 • Сообщений: 1 073
 • Регистрация: 22 Март 12
 • Имя:Михаил
 • ГородБерегово
Reputation: 1 713
Справжній рибалка

Отправлено 24 Сентябрь 2019 - 15:50

Реєстрація : Станом на 24.09.2019р

1.Beta-mix Ua - Ужгород
2.Shnayder Team -Ужгород.
3.Fish Hunter - Іршава.
4.Bereg - Берегово.
5.One Team - Берегово.
6.Кричевичі-Закарпаття-2 - Ужгород.
7.Big Fish - Ужгород.
8.Big Vlad ~ Big Jack - Ужгород.
9.Trinity Baits - Дрогобич.
10.Nemo - Стрий.
0

#8 Пользователь офлайн   Берег 

 • Перейти к галерее
 • Группа: Рибалки ФРСЗО
 • Сообщений: 1 073
 • Регистрация: 22 Март 12
 • Имя:Михаил
 • ГородБерегово
Reputation: 1 713
Справжній рибалка

Отправлено 25 Сентябрь 2019 - 12:39

Спонсори турніру :
Прикрепленный файл  BIGFISH-Logo.jpg (69,96К)
Количество загрузок:: 0
Прикрепленный файл  logo200 (2).jpg (23,73К)
Количество загрузок:: 1
Прикрепленный файл  тб.jpg (87,93К)
Количество загрузок:: 1
Прикрепленный файл  Foxkiev_face1_2.png (189,29К)
Количество загрузок:: 0

Сообщение отредактировал Берег: 26 Сентябрь 2019 - 11:30

0

#9 Пользователь офлайн   Берег 

 • Перейти к галерее
 • Группа: Рибалки ФРСЗО
 • Сообщений: 1 073
 • Регистрация: 22 Март 12
 • Имя:Михаил
 • ГородБерегово
Reputation: 1 713
Справжній рибалка

Отправлено 27 Сентябрь 2019 - 14:28

Реєстрація : Станом на 27.09.2019р

1.Beta-mix Ua - Ужгород
2.Shnayder Team -Ужгород.
3.Fish Hunter - Іршава.
4.Bereg - Берегово.
5.One Team - Берегово.
6.Кричевичі-Закарпаття-2 - Ужгород.
7.Big Fish - Ужгород.
8.Big Vlad ~ Big Jack - Ужгород.
9.Trinity Baits - Дрогобич.
10.Nemo - Стрий.
11."Golgen Carp" - Ужгород.
12. " Уж " - Ужгород.

Сообщение отредактировал Берег: 28 Сентябрь 2019 - 13:35

0

#10 Пользователь офлайн   Берег 

 • Перейти к галерее
 • Группа: Рибалки ФРСЗО
 • Сообщений: 1 073
 • Регистрация: 22 Март 12
 • Имя:Михаил
 • ГородБерегово
Reputation: 1 713
Справжній рибалка

Отправлено 04 Октябрь 2019 - 08:09

Реєстрація : Станом на 04.10.2019р

1.Beta-mix Ua - Ужгород
2.Shnayder Team -Ужгород.
3.Fish Hunter - Іршава.
4.Bereg - Берегово.
5.One Team - Берегово.
6.Кричевичі-Закарпаття-2 - Ужгород.
7.Big Fish - Ужгород.
8.Big Vlad ~ Big Jack - Ужгород.
9.Trinity Baits - Дрогобич.
10.Nemo- Севлюш - Стрий-Виноградово
11."Golden Carp" - Ужгород.
12. " УЖ" - Ужгород.
0

#11 Пользователь офлайн   Берег 

 • Перейти к галерее
 • Группа: Рибалки ФРСЗО
 • Сообщений: 1 073
 • Регистрация: 22 Март 12
 • Имя:Михаил
 • ГородБерегово
Reputation: 1 713
Справжній рибалка

Отправлено 08 Октябрь 2019 - 11:53

Спонсори турніру :
Прикрепленный файл  BIGFISH-Logo.jpg (69,96К)
Количество загрузок:: 0
Прикрепленный файл  logo200 (2).jpg (23,73К)
Количество загрузок:: 0
Прикрепленный файл  тб.jpg (87,93К)
Количество загрузок:: 0
Прикрепленный файл  Foxkiev_face1_2.png (189,29К)
Количество загрузок:: 1
Прикрепленный файл  22291116_1442161425861600_8590909746769826474_o.jpg (45,12К)
Количество загрузок:: 1
0

#12 Пользователь офлайн   Берег 

 • Перейти к галерее
 • Группа: Рибалки ФРСЗО
 • Сообщений: 1 073
 • Регистрация: 22 Март 12
 • Имя:Михаил
 • ГородБерегово
Reputation: 1 713
Справжній рибалка

Отправлено 10 Октябрь 2019 - 08:28

Реєстрація : Станом на 10.10.2019р

1.Beta-mix Ua - Ужгород
2.Shnayder Team -Ужгород.
3.Fish Hunter - Іршава.
4.Bereg - Берегово.
5.One Team - Берегово.
6.Кричевичі-Закарпаття-2 - Ужгород.
7.Big Fish - Ужгород.
8.Big Vlad ~ Big Jack - Ужгород.
9.Trinity Baits - Дрогобич.
10.Nemo- Севлюш - Стрий-Виноградово
11."Golden Carp" - Ужгород.
12. " УЖ" - Ужгород.

Сообщение отредактировал Берег: 10 Октябрь 2019 - 12:15

0

#13 Пользователь офлайн   Берег 

 • Перейти к галерее
 • Группа: Рибалки ФРСЗО
 • Сообщений: 1 073
 • Регистрация: 22 Март 12
 • Имя:Михаил
 • ГородБерегово
Reputation: 1 713
Справжній рибалка

Отправлено 10 Октябрь 2019 - 12:55

Спонсори турніру :

Прикрепленный файл  BIGFISH-Logo.jpg (69,96К)
Количество загрузок:: 1
Прикрепленный файл  тб.jpg (87,93К)
Количество загрузок:: 0
Прикрепленный файл  Foxkiev_face1_2.png (189,29К)
Количество загрузок:: 1
Прикрепленный файл  22291116_1442161425861600_8590909746769826474_o.jpg (45,12К)
Количество загрузок:: 0
Прикрепленный файл  logo_home.png (99,42К)
Количество загрузок:: 0

Прикрепленные файлы


Сообщение отредактировал Берег: 10 Октябрь 2019 - 12:58

0

#14 Пользователь офлайн   Берег 

 • Перейти к галерее
 • Группа: Рибалки ФРСЗО
 • Сообщений: 1 073
 • Регистрация: 22 Март 12
 • Имя:Михаил
 • ГородБерегово
Reputation: 1 713
Справжній рибалка

Отправлено 16 Октябрь 2019 - 08:49

100% зареєстрованих команд на 16.10.2019р

1.Beta-mix Ua -Shnayder Team -Ужгород.

2.Fish Hunter - Іршава.

3.Bereg - Берегово.

4.One Team - Берегово.

5.Кричевичі-Закарпаття-2 - Ужгород.

6.Big Fish - Ужгород.

7.Big Vlad ~ Big Jack - Ужгород.

8.Trinity Baits - Дрогобич.

9.Nemo- Севлюш - Стрий-Виноградово

10."Golden Carp" - Ужгород

Збір на 10.00 К.Ч., на озері. Старт о 13 годині. До зустрічі на водоймі!

Сообщение отредактировал Берег: 16 Октябрь 2019 - 08:52

0

#15 Пользователь офлайн   Берег 

 • Перейти к галерее
 • Группа: Рибалки ФРСЗО
 • Сообщений: 1 073
 • Регистрация: 22 Март 12
 • Имя:Михаил
 • ГородБерегово
Reputation: 1 713
Справжній рибалка

Отправлено 21 Октябрь 2019 - 08:52

[size="4"][b]Фінальний протокол та закриття:[b]

Прикрепленный файл  74941162_742352829525070_3958025037159596032_n.jpg (44,23К)
Количество загрузок:: 12
Прикрепленный файл  73370536_742352879525065_7000223322935918592_n.jpg (178,56К)
Количество загрузок:: 14Прикрепленный файл  72771766_742352909525062_8524925498856308736_n.jpg (198,09К)
Количество загрузок:: 10
Прикрепленный файл  73150073_742352972858389_5788149037647527936_n.jpg (176,42К)
Количество загрузок:: 11

Прикрепленные файлы


Сообщение отредактировал Берег: 21 Октябрь 2019 - 08:54

2

Поделиться темой:


Страница 1 из 1
 • Вы не можете создать новую тему
 • Вы не можете ответить в тему

1 человек читают эту тему
0 пользователей, 1 гостей, 0 скрытых пользователей