Forum Designs © IPB Skin by Fisana

Рибалка на Закарпатті: Чемпіонат Закарпатської області з спортивного лову коропу 2021 року - Рибалка на Закарпатті

Перейти к содержимому

Страница 1 из 1
 • Вы не можете создать новую тему
 • Вы не можете ответить в тему

Чемпіонат Закарпатської області з спортивного лову коропу 2021 року змагання з лову коропа

#1 Пользователь офлайн   Horgas 

 • Группа: Администраторы
 • Сообщений: 104
 • Регистрация: 02 Июль 16
 • Вид ловли:фидер, карпфишинг
 • Имя:Владимир
 • ГородУжгород
Reputation: 49
Новачок

Отправлено 09 Март 2021 - 14:41

Змаганняпроводяться під егідою ФРСЗО на водоймі В.Береги Береговського р-ну.

Основні положення :

Прибуття команд 20 травня 2021

20 травня
08:00 - збір та реєстрація команд.
08:30 - відкриття змагань
08:45 - жеребкування

09:00 - роз'їзд та приготування секторів
13:00 - старт змагань


23 травня
13:00 - фініш турніра
14:00 - урочисте закриття та нагорождення призерів іпереможців

1. У турнірі можуть взяти участь 12 команд. Стартовий внесок-3000 грн.
Призовий фонд формуватиметься з джек-потів.


2. ЗАЯВКИ НА УЧАСТЬ У ЗМАГАННЯХ

2.1 Планована кількість команд - 12
2.2 Реєстраційні заявки на участь у змаганнях подаються до наявності вільнихмісць. Виїзд до місця змагання тільки при наявності підтвердження про участьвід організаторів.
2.2.1.Команда вважатиметься зареєстрованою,тільки після оплати реєстраційногоавансового внеску 1000 грн.
Загальний стартовий внесок - 3000 грн.

2.4.Склад команди - 2 (два спортсмени).Допускаються команди з 2-х осіб.
2.5. Команди що подали попередню заявку, повинні в обов'язковому порядкуповідомити організаторів про запізнення на реєстрацію.Команда, яка відсутня (неприїхала або не повідомила про запізнення) на момент жеребкування,дискваліфікується і не може брати участь в турнірі.

2.6. Розміри рингу всередині яких розміщуються команди під час змагань - 10х10метрів, розмір сектора 30 м. берегової лінії. Переміщення спортсменів обмеженекраями секторів, перехід в сусідній сектор можливий за згоди суддів.

2.7. Оргкомітет в праві відмовити команді в прийомі заявки без поясненняпричин.


3. ЗБОРИ КАПІТАНІВ

3.1. Збори капітанів носить інформативний характер і може проводиться допочатку змагань. Відповідно до пункту № 8 цих правил, на цих зборахзатверджується журі, для розгляду поданих протестів, прийняття санкцій,визначення результатів змагань і т.п.

4. ЖЕРЕБКУВАННЯ

4.1. Жеребкування проводиться під контролем організаторів, в наступномупорядку:
Під час реєстрації капітан команди,під наглядом суддів,витягує порядковий номерза яким він буде виходити на жеребкування..Жеребкування проводиться посформованому списку під час реєстрації.
4.2. У разі відсутності капітана або уповноваженого представника команди хтосьз представників суддів тягне за нього жереб.

5. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

5.1. Кожній команді дається термін для заїзду в сектор і на підготовку. По приїзду до місця проведення змагань рибалки повинні розмістити всі свої снасті і прикормку в середині сектора, визначеного жеребкуванням. Підготовка снастей і прикормки, може бути почата до сигналу.
5.2. Учасники змаганнь добираються до місця проведення змагання своїм транспортом.
5.3. У кожній зоні є свій старший суддя;
5.4. У залік йдуть тільки коропи та білі амури від 1 кг. Впіймана риба повинна зберігатися в коропових мішках (не більше одного екземпляра в кожному мішку).Мішки повинні знаходитися максимально глибоко під водою; всередині мішків неповинно бути поплавців або інших сторонніх предметів.
- Ніякий інший спосіб зберігання спійманої риби під час змагань не допускається. Учасники повинні бути забезпечені достатньою кількістю власнихмішків для зберігання риби. Риба, пред'явлена на зважування зі слідамиушкоджень, отриманих в результаті явно недбалого з нею поводження, в залікнейде і є підставою для застосування штрафних санкцій. Якщо всі коропові мішки зайняті,необхідно звернутися до судді, щоб зважити рибу і звільнити мішки.
- Риба йде в залік, навіть якщо вона випадково не спіймана за губу, азабагрена. Цілеспрямоване багріння риби заборонено.
5.5. Заборонено загодовуватись і ловити на насадки тваринного походження вживому і неживому вигляді, риб'ячої ікрою, металевими приманками.
- Дозволено застосовувати тільки зернові, бойлі, пелетс. Глина, бентоніт(бентонітова глина) заборонені.
- Після закінчення змагання залишки прикормки забороняється відправляти уводойму.
5.6. Змагання проводиться в один етап тривалістю 72 години; в разі вимушеного передчасного припинення змагання, пов'язаного, наприклад, згрозою, воновважається таким, що відбувся, якщо з моменту його початку пройшло не менше 50 годин.
5.7. Кожен учасник повинен знати регламент змагань і виконувати його правила вповному обсязі.
5.8. Довжина коропових вудилищ, вудилищ для годування (спод) і маркернихвудилищ не повинна перевищувати 4 м. Дозволені тільки безінерційні котушки.Дозволено використання шок-лідерів. Ловити рибу дозволяється тільки наволосяний монтаж. Жилки на вудилищах після закидання не повинні виходитизаумовні межі сектора лову (в т.ч. і в крайніх секторах), що утворюютьсяуявними лініями, що є продовженням бічних сторін секторів.
- Оснастки можуть бути доставлені в точку лову тільки за допомогою вудилища.Кожне вудлище може бути оснащено тільки одним одинарним гачком, анасадка повинна кріпитися до нього виключно за допомогою «волосяного» монтажу.
- Допускається використання грузил вагою не менше 50 гр.Дозволені тількибезпечні монтажі, які дозволяють коропу (амуру) звільнитисявід грузила у разіобриву основної волосіні.
- Лов на поплавцеву снасть, фідер, використання годівниць-пружин і «макушатників» заборонена.
- Закидувати вудилищем можна тільки через голову. Бічнізакидання оснастки згрузилом заборонені.
- Кораблі на радіокеруванні заборонені.
Дозволено застосування механічних сигналізаторів клювання, а також електронних сигналізаторів клювання.
- Під час змаганнь у воді може знаходитися один маркер, який може світитися. Цей маркер може залишатися у воді на протязі змагання і повинен бути вилучений з неї після його закінчення.
- Наявність у спортсменів коропових мішків (не менше 7-мох) і спеціальногоматраца для риби обов'язково. Спортсмени відповідають за повну безпеку злапаноїриби
file:///C:/Users/Admin/AppData/Local/Temp/msohtmlclip1/01/clip_image001.gif.
- Рибалки повинні в обов'язковому порядку зволожувати короповий матрац і коропові мішки перед тим, як помістити на них (у них) рибу. Обов’язкованаявність поруч коропового матраца ємності з водою. Вся зважена риба в живомувигляді акуратно відпускається назад у водойму.
- Заборонено передавати кому-небудь свою спійману рибу, чи взаємно приймати відкого-небудь спійману рибу.
- Заборонено освітлювати воду ліхтарями і прожекторами, але використання джерелосвітлення усередині намету допускається. При заведенні підсіченої риби впідсак можливе застосування налобного ліхтаря слабкої потужності.
- Годування та закидання оснасток проводиться з берега,для виважування тапідсачування спійманої риби і дозволенозаходити у воду до коліна одному спортсмену.
- Після закінчення змагання спортсмени повинні прибрати в секторі усе сміття.
- Будь-які рибальські пристосування, які приводяться в рух стисненим повітрям,газом або електрикою, заборонені.
- Рух автотранспорту учасників, заведення двигунів та увімкнення фар, в процесізмагань заборонено, крім транспортних засобів організаторів змагання.


- Заїзд гостей можливий (попередньо отримавшикартку гостя у суддівському таборі) тільки в світлу пору доби, гості зобов'язаніотримати дозвіл у сусідніх команд.
5.9. Команда має право оснастити необмежену кількість коропових вудилищ, алеловити можна одночасно максимум 4 вудилищами.Запасні вудилища не можуть розміщуватися на підставках, де знаходяться задіянів ловлі вудилища, і повинні стояти вертикально. Одночасно у воді можутьзнаходитись 4-и(чотири) вудки.
5.10. Маркерні вудилища повиннірозташовуватись на видному місці ,та не можуть перебувати на підставках поруч звудилищами що берутьучасть в лові.
5.11. Тільки спортсмени команди можутькористуватися підсаком.
5.12. Учасники не мають права приймати жодноїдопомоги від інших осіб під час ловлі риби.
-якщо під час виважування риба зачепила жилкисусідів, вона може бути зарахованою лише за згодою сусідів.
5.13. Спортсмени можуть використовувати зонусвого сектора завласним розсудом. Рибалки інших команд, зобов'язаніпереміщатися не створюючи шуму поблизу секторів лову,. Всі дії, пов'язанібезпосередньо з рибною ловлею (закидування оснасток, виважування,підгодовування, підсачування риби), повинні здійснюватися рибалками у серединісвоїх секторів.
5.14. Закидати прикормку можна за допомогою«Spombа», «ракети», не більше 200 мм, внутрішній діаметр якої не повиненперевищувати 50 мм.«парашута», за допомогою одно-і дворучної трубки-кобри.Можна також використовувати мішки ПВА, нитки ПВА.
5.15. Усі види годування дозволені у світлийчас доби з 9.00 до 20.00
- Протягом всього іншого часу підгодовуваннязаборонено окрім «кобри» і ПВА-матеріалів.
5.16. Під час змагання судді можуть знаходитьсяв секторі, позаду рибалок справа або зліва, не заважаючи процесу лову, алемаючи можливість спостерігати за їх риболовлею. Коропові мішки повинні бутивстановлені таким чином, щоб суддя міг їх бачити; риба зберігається в цихмішках аж до приходу бригади зважування.
5.17. Спортсмени зобов'язані, на першу вимогусуддів, надати (вимотати) одне або декілька вудилищ для перевірки.


6. Сигнали, що подаються В ПРОЦЕСІ ПРОВЕДЕННЯЗМАГАНЬ.

6.1. Після жеребкування подається сигнал колирибалки можуть роз’їхатись по секторам і приступити до установки устаткування.
6.2. Другий сигнал о 13.00-початок змагань.
6.3. Третій сигнал-фініш. Третій сигналозначає, що змагання закінчено. Якщо до третього сигналу комусь з учасниківвдалося підсікти рибу,то йому надається ще 15 хвилин після фінального сигналу,щоб встигнути завестиїї в підсак.

7. ЗВАЖУВАННЯ

7.1. Зважування проводиться двома суддями.Воно здійснюється оперативно і не рідше одного разу на 6 годин.
7.2. Зважування повинно проводитися задопомогою протестованих ваг.
7.3. Записи із зазначенням результатівзважування мають бути розбірливі і зрозумілі як суддям, так і самимспортсменам.
7.4. Якщо при зважуванні риба претендує наномінацію "Найбільша риба", то вона обов'язково фіксується підписомпредставника однієї з сусідніх по сектору команд. Бажано сфотографувати.
7.5 Ніхто, окрім учасників, рибу якихзважують, суддів та членів журі (у разі виникнення спірних ситуацій), не маєправа втручатися в хід зважування ні словесно, ні будь-яким іншим чином. Одналюдина з бригади проводить зважування, інша фіксує результат у протоколахзмаганнь.
7.6. Кожна риба у сумці для зважування ,важиться окремо.Вона має бути зволожена перед кожним черговим зважуванням, аваги обнулені. Допускається використання тільки спеціальних коропових сумок длязважування. Увсіх зонах сумки для зважування мають бути однотипними.
7.7. Риба повинна знаходитись в короповихмішках до приходу бригади зважування.
Риба виймається з мішка на короповому матраціі перекладається в сумку для зважування одним з членів «двійки»; післязважування риба обережно відпускається у водойму.
7.8. Під час зважування учасник повинен бутипоруч, щоб контролювати процес і підписує
протокол, в якому фіксується вага кожногоекземпляра. Ніякі протести з приводу ваги спійманої риби після завершеннязважування, повернення її у водойму та підписання протоколу не приймаються.

8. ЖУРІ

8.1. У функції журі входить розгляд можливихапеляцій та накладення передбачених правилами санкцій. Склад цього журіформується допочатку змагання під час зборів капітанів.
8.2. До складу журі входять:
-Представник організаторів.
-1 Капітан команд учасниць, які визначаютьсяшляхом жеребкування, або голосування.
- Головний суддя турніру.
8.3. Якщо правила були порушені рибалкою абокомандою, якою представлений і хтось із членів журі, то останній не може братиучасті в голосуванні з цього питання.
8.4. Члени журі зобов'язані носити нагруднийзнак із розбірливою написом «журі» і знаходитися безпосередньо на місціпроведення змагання, щоб при необхідності робити різні заяви і приноситипротести.
8.5. Місце, де будуть постійно чергувати одинабо кількачленів журі, має бути повідомлено учасникам.

9 ПРОТЕСТИ

9.1. В ході змагань можлива подача журі уснихпротестів,пов'язаних з порушеннями правил окремими командами. У цьому випадкупри розгляді таких протестів жюрі може прийняти рішення про дискваліфікацію,або попередження команди. У разі повторного попередження командадискваліфікується. Тільки журі може дискваліфікувати команду.
9.2. Усі протести (крім тих, що стосуютьсяпідсумкового розподілу місць), повинні бути передані в журі протягом годинипісля закінчення турніру. Протести можуть бути сформульовані у словесній формі,але після цьоговони повинні бути відразу підтверджені письмово. Протести, щостосуються підсумкового розподілу місць, можуть бути подані пізніше, а самепротягом 30 хвилин після оголошення остаточних результатів.
9.3. На підсумковому протоколі з остаточнимрозподілом місць має бути зазначено час його роздруку. Кожен письмовий протест,адресований журі, повинен в обов'язковому порядку оплачуватися в розмірі 500гривень; у випадку, якщо протест буде визнаний журі необгрунтованим, ця сумапереходить в оргкомітет.
9.4. Протести, пов'язані з результатамизмагань, подаються в журі в письмовій формі протягом 30 хвилин після офіційногооголошення результатів і супроводжуються депозитом в 1000 грн. У разівідхилення протесту вказана сума переводиться на рахунок оргкомітету.
9.5. Члени журі та головні судді в зонахзобов'язані досконало знати правила і стежити за їх дотриманням.
9.6. Журі приймає рішення шляхом голосування;в разі рівності голосів визначальним стає голос голови журі.

10.САНКЦІЇ РОЗРАХУНКОВА ТАБЛИЦЯ САНКЦІЙ:

10.1. ПОПЕРЕДЖЕННЯ / ШТРАФ
дається суддею за порушення наступних пунктів:
• Використовувалися вудилища завдовжки більше4-х метрів. У разі першого порушення - попередження. Повторне порушення - штраф- 3 кг
• Жилки виходять за лінії сектора. У разіпершого порушення -попередження. Повторне порушення - штраф - 3 кг
• Освітлення води, направлення на сусіднісектори потужного освітлення. У разі першого порушення - попередження. Повторнепорушення - штраф- 3 кг
• Запасні вудлища були розміщені напідставках, дезнаходяться задіяні в ловлі вудлища, або були направлені в воду.У разі першого порушення - попередження. Повторне порушення - штраф - 3 кг
• Поблизу секторів ловлі, рибалки інших командзобов'язані переміщатися, не створюючи шуму. У разі першого порушення -попередження. Повторне порушення - штраф - 3 кг.
•Підмотування жилки при налаштуванні вудилищаповинне виконуватися при вимкненому сигналізаторі. У разі першого порушення-попередження. Повторне порушення - штраф - 3 кг.

10.2 ШТРАФ
дається суддею за порушення наступних пунктів:
• Спіймана риба мала видимі свіжі пошкодження(крім ранки відгачка) на тілі - вирвана луска, кровоточать рани на тілі,поламані плавники. Уразі порушення - штраф - 5кг
• Спіймана риба може зберігатися тільки в:підсаку зануреномуу воду, або короповому мішку. У разі порушення - штраф - 5 кг
• У разі допомоги у підсачуванні , чививажуванні риби сторонніми особами, дана риба зарахована не буде. Приповторному порушенн і- додатково штраф - 5 кг
• У мішку було більше 2-х риб. У випадку якщовага однієї риби перевищує 5 кг. У разі порушення - штраф - 5 кг
• Риба переносилася в руках. Перенесення рибина мат повинно відбуватися в короповому мішку, а назад у воду, тільки зкоропового мату або із суддівського мішка для зважування. У разі порушення -штраф - 3 кг
• Риба відпускалася необережно, що моглоспричинити її пошкодження - штраф - 5 кг
• Використовувалася плетінка - штраф- 5 кг
• Використання в якості прикормки чи наживкибудь чого ,окрім: прикормки на борошняної основі, готових прикормочних сумішей,вимочених чи проварених зерен (хумус, квасоля, горох, пшоно, пшениця, овес,ячмінь, кукурудза, конопля, тигрові горіхи, арахіс) , бойлів і пеллетс .У разіпорушення - штраф -3 кг.
•Заборонено викидати у водойму залишкиприкормки по закінченні змагань. У разі порушення - штраф - 5 кг
• Тільки суддям, організаторам та репортерам,дозволено заходити в сектори. Сторонні особи можуть знаходиться в секторі,тільки здозволу судді, та самої команди (попередньо отримати згоду сусідів) імати наруках картку гостя, видану в суддівському таборі. У разі першого порушення- штраф - 3 кг. Якщо гості, без дозволу, будуть помічені вночі - дивись додаток«Дискваліфікація»
• Всі дії, пов'язані безпосередньо з рибнимловом (закидування, виважуння, підгодовування, взяття риби в підсак), повинніздійснюватися рибалками усередині своїх секторів. У разі порушення - штраф - 3кг
• З 20 години вечора і до 9 години ранкувикористання пращ і «ракет» заборонено. У разі порушення - штраф - 3 кг
• неприбраний сектор по закінченні змагань -штраф - 5 кг
• Недбале поводження з не заліковою рибою -штраф - 5 кг
• суперечки із суддею - штраф - 5 кг
• вмішування в хід зважування - штраф - 5 кг

10.3. ДИСКВАЛІФІКАЦІЯ
дається Головним суддею за порушення наступнихпунктів:

• Команда намагалася пред'явити мертву рибудля зважування.
• Суддями було виявлено більше одного гачка наоснащенні.
• Спроба ловити на будь-яку снасть, крімкоропової - поплавкову, квівертіп, свінгтіп, фідерне вудлище.
•Використання небезпечної оснастки (використання карабінівта защіпок при з'єднанні лідкора з шоклідером, проклеєнихта дуже тісних стопорних бусин розміщених на оснастках,вище поводка).
• Спроба ловити на більш ніж 3 вудилищаодночасно.
• Наживка надіта на гачок, а не на волос(окрім використанняоснастки зіг-ріг).
• Всі спортсмени покинули сектор (на час 30хвилин або більше), або знаходяться на відстані, що перевищує 100 метрів відмеж свого сектора – не вимотавши усі вудлища.
• Відвідування команд гостями в темний часдоби, без попереднього узгодження з головним суддею або суддею в зоні.
• Спроба передати команді живу рибу, або будьяким іншим чином вплинути на результати змагань.
• При виявленні спроб будь-якої допомоги,пов'язаної з процесом лову (глядачі, сусідня команда).
• Будь-яка спроба доставити оснастку способом,відмінним від закиду з берега вудилищем.

11 Розподіл МІСЦЬ, ПОРЯДОК РОЗПОДІЛУ МІСЦЬ

11.1. Загальний розподіл командних місць:
розподіл місць проводиться відповідно до вагоюспійманої залікової риби. У разі рівності ваги, переможець визначається покращому середньому улову, тобто загальна вага ділиться на кількість виловленихекземплярів.
11.2. У номінації «Найбільша риба» переможецьвизначається понайбільшому спійманому коропу, або амуру.
11.3. Підсумковий розподіл місць визначаєтьсяорганізаторами в присутності членів журі.

12. ТРЕНУВАННЯ.
12.1. Всі тренування в місці проведеннязмагання закінчуютьсяза 7-м днів до початку цього заходу.

13. ЦЕРЕМОНІЯ ЗАКРИТТЯ І НАГОРОДЖЕННЯПЕРЕМОЖЦІВ. 20.05 на ужин - Бограч.
Реєстрація в цій темі. Зв"язок зателефоном : 095 348 37 06.

0

#2 Пользователь офлайн   Horgas 

 • Группа: Администраторы
 • Сообщений: 104
 • Регистрация: 02 Июль 16
 • Вид ловли:фидер, карпфишинг
 • Имя:Владимир
 • ГородУжгород
Reputation: 49
Новачок

Отправлено 10 Март 2021 - 09:11

Реєстрація станом на 11.05.2021:
1. FAVORIT CARP, Білки, Горзов Петро, Лабик Кирил, аванс 1000 грн сплачено
2. Beta-mix. Ua. Ужгород, Корнєв Дмитро, Корнєв Володимир, аванс 1000 грн сплачено
3. Fox Kiev. Ужгород, Бобуський Михайло, Бізіля Степан Аванс 1000 грн сплачено.
4. Old Skul carp Ужгород, Паук Іван, Решетарь Олександр аванс 1000 грн. сплачено
5. CARP CARPATHIANS. Рахів. Мирошник Олександр, Чубіка Віктор аванс 1000 грн сплачено.
6. Lіke carp. Велики Лази. Орос Олег, Марцин Людвиг. аванс 1000 грн сплачено.
7. WILD CARP. Іршава, Біланич Евген, Біланич Дамір аванс 1000 грн сплачено
8. One team. Берегово, Проявко Михайло, Мальчицкій Антон.
9. ЕТТІ Ужгород, Харсекин Сергій, Прощарук Юрій, аванс 1000 грн сплачено
10. FAVORIT CARP 2, Білки, Горзов Павло, Горзов Тарас, аванс 1000 грн сплачено
11. Carp Time Uzgorod. Ужгород, Конкус Владислав, Веселовський Андрій аванс 1000 грн сплачено
12. CIMBOR team Мукачево. Бисага Віталій, Паук Олександер

Сообщение отредактировал Horgas: 11 Май 2021 - 19:42

0

Поделиться темой:


Страница 1 из 1
 • Вы не можете создать новую тему
 • Вы не можете ответить в тему

1 человек читают эту тему
0 пользователей, 1 гостей, 0 скрытых пользователей