Forum Designs © IPB Skin by Fisana

Рибалка на Закарпатті: Кубок Закарпатської Області 2021 зі спортивного лову коропа - Рибалка на Закарпатті

Перейти к содержимому

Страница 1 из 1
 • Вы не можете создать новую тему
 • Вы не можете ответить в тему

Кубок Закарпатської Області 2021 зі спортивного лову коропа Проведення 30.09-02.10.2021 оз. Береги

#1 Пользователь офлайн   Viking 

 • Группа: Рибалки ФРСЗО
 • Сообщений: 4
 • Регистрация: 30 Апрель 13
 • Вид ловли:CarpFishing
 • Имя:Юрий
 • ГородУжгород
Reputation: 18
Перехожий

Отправлено 05 Сентябрь 2021 - 17:30

Змагання проводяться під егідою ФРСЗО на водоймі Береги

Кубок Закарпатської Області 2021 зі спортивного Лову Коропа.

Місце проведення водойма Береги Берегівського р-ну

29 вересня
17:00 - збір та реєстрація команд.
17:15 - відкриття змагань
17:15 - жеребкування
17:30 - роз'їзд та приготування секторів

30 вересня
08:00 - старт змагань


03 жовтня
08:00 - фініш турніра
10:00 - урочисте закриття та нагородження призерів та переможців

1. У турнірі можуть взяти участь 15 команд спортсмени яких є членами Федерації Риболовного спорту України.

Внесок - 2500 грн. з команди.
Призовий фонд формуватиметься з джек-потів.


2. ЗАЯВКИ НА УЧАСТЬ У ЗМАГАННЯХ

2.1 Планована кількість команд - 15
2.2 Реєстраційні заявки на участь у змаганнях подаються до наявності вільних місць. Виїзд до місця змагання тільки при наявності підтвердження про участь від організаторів.
2.2.1.Команда вважатиметься зареєстрованою,тільки після оплати реєстраційного авансового внеску 1000 грн.
Загальний внесок - 2500 грн.

2.4.Склад команди - 2 (два спортсмени). Допускаються команди з 2-х осіб.
2.5. Команди що подали попередню заявку, повинні в обов'язковому порядку повідомити організаторів про запізнення на реєстрацію.Команда, яка відсутня (не приїхала або не повідомила про запізнення) на момент жеребкування, дискваліфікується і не може брати участь в турнірі.

2.6. Розміри рингу всередині яких розміщуються команди під час змагань - 10х10 метрів, розмір сектора 30 м. берегової лінії. Переміщення спортсменів обмежене краями секторів, перехід в сусідній сектор можливий за згоди суддів.

2.7. Оргкомітет в праві відмовити команді в прийомі заявки без пояснення причин.


3. ЗБОРИ КАПІТАНІВ

3.1. Збори капітанів носить інформативний характер і може проводиться до початку змагань. Відповідно до пункту № 8 цих правил, на цих зборах затверджується журі, для розгляду поданих протестів, прийняття санкцій, визначення результатів змагань і т.п.

4. ЖЕРЕБКУВАННЯ

4.1. Жеребкування проводиться під контролем організаторів, в наступному порядку:
Під час реєстрації капітан команди,під наглядом суддів,витягує порядковий номер за яким він буде виходити на жеребкування..Жеребкування проводиться по сформованому списку під час реєстрації.
4.2. У разі відсутності капітана або уповноваженого представника команди хтось з представників суддів тягне за нього жереб.

5. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

5.1. Кожній команді дається термін для заїзду в сектор і на підготовку. По приїзду до місця проведення змагань рибалки повинні розміститивсі свої снасті і прикормку всередині сектора, визначеного жеребкуванням. Підготовка снастей і прикормки, може бути почата до сигналу, що означає початок змагань.
5.2. Учасники змагань добираються до місця проведення змагання своїм транспортом.
5.3. У кожній зоні є свій старший суддя;
5.4. У залік йдуть тільки коропи та білі амури від 1.0 кг. Спіймана риба повинна зберігатися в коропових мішках (не більше одного екземпляра в кожному мішку). Мішки повинні знаходитися максимально глибоко під водою; всередині мішків не повинно бути поплавців або інших сторонніх предметів.
- Ніякий інший спосіб зберігання спійманої риби під час змагань не допускається. Учасники повинні бути забезпечені достатньою кількістю власних мішків для зберігання риби. Риба, пред'явлена на зважування зі слідами ушкоджень, отриманих в результаті явно недбалого з нею поводження, в залік не йде і є підставою для застосування штрафних санкцій. Якщо всі коропові мішки зайняті, необхідно звернутися до судді, щоб зважити рибу і звільнити мішки.
- Риба йде в залік, навіть якщо вона випадково не спіймана за губу, а забагрена. Цілеспрямоване багріння риби заборонено.
5.5. Заборонено загодовуватись і ловити на насадки тваринного походження в живому і неживому вигляді, риб'ячої ікрою, металевими приманками.
- Дозволено застосовувати тільки зернові, бойли, пелетс. Глина, бентоніт (бентонітова глина) заборонені.
- Після закінчення змагання залишки прикормки забороняється відправляти у водойму.
5.6. Змагання проводиться в один етап тривалістю 72 години; в разі вимушеного передчасного припинення змагання, пов'язаного, наприклад, з грозою, воно вважається таким, що відбувся, якщо з моменту його початку пройшло не менше 50 годин.
5.7. Кожен учасник повинен знати регламент змагань і виконувати його правила в повному обсязі.
5.8. Довжина коропових вудилищ, вудилищ для годування (спод) і маркерних вудилищ не повинна перевищувати 4 м. Дозволені тільки безінерційні котушки. Дозволено використання шок-лідерів. Ловити рибу дозволяється тільки на волосяний монтаж. Жилки на вудилищах після закидання не повинні виходити за умовні межі сектора лову (в т.ч. і в крайніх секторах), що утворюються уявними лініями, що є продовженням бічних сторін секторів.
- Оснастки можуть бути доставлені в точку лову тільки за допомогою вудилища.Кожне вудлище може бути оснащено тільки одним одинарним гачком, а насадка повинна кріпитися до нього виключно за допомогою «волосяного» монтажу.
- Допускається використання грузил вагою не менше 50 гр.Дозволені тільки безпечні монтажі, які дозволяють коропу (амуру) звільнитися від грузила у разі обриву основної волосіні.
- Лов на поплавкову снасть, фідер, використання годівниць-пружин і «макушатників» заборонена.
- Закидувати вудилищем можна тільки через голову. Бічні закидання оснастки з грузилом заборонені.
- Кораблі на радіокеруванні заборонені.
Дозволено застосування механічних сигналізаторів клювання, а також електронних сигналізаторів клювання.
- Під час змагань у воді може знаходитися один маркер, який може світитися. Цей маркер може залишатися у воді на протязі змагання і повинен бути вилучений з неї після його закінчення.
- Наявність у спортсменів коропових мішків (не менше 7-мох) і спеціального матраса люльки для риби обов'язково. Спортсмени відповідають за повну безпеку пійманої риби .
- Рибалки повинні в обов'язковому порядку зволожувати короповий матрац і коропові мішки перед тим, як помістити на них (у них) рибу. Обов’язкова наявність поруч коропового матраца ємності з водою. Вся зважена риба в живому вигляді акуратно відпускається назад у водойму.
- Заборонено передавати кому-небудь свою спійману рибу, чи взаємно приймати від кого-небудь спійману рибу.
- Заборонено освітлювати воду ліхтарями і прожекторами, але використання джерел освітлення всередині намету допускається. При заведенні підсіченої риби в підсак можливе застосування налобного ліхтаря слабкої потужності.
- Годування та закидання оснасток проводиться з берега,для виважування та підсачування пійманої риби і дозволено заходити у воду до коліна одному спортсмену.
- Після закінчення змагання спортсмени повинні прибрати в секторі усе сміття.
- Будь-які рибальські пристосування, які приводяться в рух стисненим повітрям, газом або електрикою, заборонені.
- Рух автотранспорту учасників, заведення двигунів та увімкнення фар, в процесі змагань заборонено, крім транспортних засобів організаторів змагання.

- Заїзд гостей можливий (попередньо отримавши картку гостя у суддівському таборі) тільки в світлу пору доби, гості зобов'язані отримати дозвіл у сусідніх команд.
5.9. Команда має право оснастити необмежену кількість коропових вудилищ, але ловити можна одночасно максимум чотирма вудилищами. Запасні вудилища не можуть розміщуватися на підставках, де знаходяться задіяні в ловлі вудилища, і повинні стояти вертикально. Одночасно у воді можуть знаходитись 4-и(чотири) вудки.
5.10. Маркерні вудилища повинні розташовуватись на видному місці ,та не можуть перебувати на підставках поруч з вудилищами що беруть участь в лові.
5.11. Тільки спортсмени команди можуть користуватися підсаком.
5.12. Учасники не мають права приймати жодної допомоги від інших осіб під час ловлі риби.
-якщо під час виважування риба зачепила жилки сусідів, вона може бути зарахованою лише за згодою сусідів.
5.13. Спортсмени можуть використовувати зону свого сектора за власним розсудом. Рибалки інших команд, зобов'язані переміщатися не створюючи шуму поблизу секторів лову,. Всі дії, пов'язані безпосередньо з рибною ловлею (закидування оснасток, виважування, підгодовування, підсачування риби), повинні здійснюватися рибалками у середині своїх секторів.
5.14. Закидати прикормку можна за допомогою «Spombа», «ракети», не більше 200 мм, внутрішній діаметр якої не повинен перевищувати 50 мм.«парашута», за допомогою одно-і дворучної трубки-кобри. Можна також використовувати мішки ПВА, нитки ПВА.
5.15. Усі види годування дозволені у світлий час доби з 9.00 до 19.00
- Протягом всього іншого часу підгодовування заборонено окрім «кобри» і ПВА-матеріалів.
5.16. Під час змагання судді можуть знаходиться в секторі, позаду рибалок справа або зліва, не заважаючи процесу лову, але маючи можливість спостерігати за їх риболовлею. Коропові мішки повинні бути встановлені таким чином, щоб суддя міг їх бачити; риба зберігається в цих мішках аж до приходу бригади зважування.
5.17. Спортсмени зобов'язані, на першу вимогу суддів, надати (вимотати) одне або декілька вудилищ для перевірки.


6. Сигнали, що подаються В ПРОЦЕСІ ПРОВЕДЕННЯ ЗМАГАНЬ.

6.1. Після жеребкування подається сигнал коли рибалки можуть роз’їхатись по секторам і приступити до установки устаткування.
6.2. Другий сигнал о 08.00-початок змагань.
6.3. Третій сигнал-фініш. Третій сигнал означає, що змагання закінчено. Якщо до третього сигналу комусь з учасників вдалося підсікти рибу,то йому надається ще 15 хвилин після фінального сигналу, щоб встигнути завести її в підсак.

7. ЗВАЖУВАННЯ

7.1. Зважування проводиться суддями. Воно здійснюється оперативно і не рідше одного разу на 12 годин.
7.2. Зважування повинно проводитися за допомогою протестованих ваг.
7.3. Записи із зазначенням результатів зважування мають бути розбірливі і зрозумілі як суддям, так і самим спортсменам.
7.4. Якщо при зважуванні риба претендує на номінацію "Найбільша риба", то вона обов'язково фіксується підписом представника однієї з сусідніх по сектору команд. Бажано сфотографувати.
7.5 Ніхто, окрім учасників, рибу яких зважують, суддів та членів журі (у разі виникнення спірних ситуацій), не має права втручатися в хід зважування ні словесно, ні будь-яким іншим чином. Одна людина з бригади проводить зважування, інша фіксує результат у протоколах змаганнь.
7.6. Кожна риба у сумці для зважування , важиться окремо. Вона має бути зволожена перед кожним черговим зважуванням, а ваги обнулені. Допускається використання тільки спеціальних коропових сумок для зважування. У всіх зонах сумки для зважування мають бути однотипними.
7.7. Риба повинна знаходитись в коропових мішках до приходу бригади зважування.
Риба виймається з мішка на короповому матраці і перекладається в сумку для зважування одним з членів «двійки»; після зважування риба обережно відпускається у водойму.
7.8. Під час зважування учасник повинен бути поруч, щоб контролювати процес і підписує
протокол, в якому фіксується вага кожного екземпляра. Ніякі протести з приводу ваги спійманої риби після завершення зважування, повернення її у водойму та підписання протоколу не приймаються.

8. ЖУРІ

8.1. У функції журі входить розгляд можливих апеляцій та накладення передбачених правилами санкцій. Склад цього журі формується до початку змагання під час зборів капітанів.
8.2. До складу журі входять:
-Представник організаторів.
-1 Капітан команд учасниць, які визначаються шляхом жеребкування, або голосування.
- Головний суддя турніру.
8.3. Якщо правила були порушені рибалкою або командою, якою представлений і хтось із членів журі, то останній не може брати участі в голосуванні з цього питання.
8.4. Члени журі зобов'язані носити нагрудний знак із розбірливим написом «журі» і знаходитися безпосередньо на місці проведення змагання, щоб при необхідності робити різні заяви і приносити протести.
8.5. Місце, де будуть постійно чергувати один або кілька членів журі, має бути повідомлено учасникам.

9 ПРОТЕСТИ

9.1. В ході змагань можлива подача журі усних протестів,пов'язаних з порушеннями правил окремими командами. У цьому випадку при розгляді таких протестів жюрі може прийняти рішення про дискваліфікацію, або попередження команди. У разі повторного попередження команда дискваліфікується. Тільки журі може дискваліфікувати команду.
9.2. Усі протести (крім тих, що стосуються підсумкового розподілу місць), повинні бути передані в журі протягом години після закінчення турніру. Протести можуть бути сформульовані у словесній формі, але після цьоговони повинні бути відразу підтверджені письмово. Протести, що стосуються підсумкового розподілу місць, можуть бути подані пізніше, а саме протягом 30 хвилин після оголошення остаточних результатів.
9.3. На підсумковому протоколі з остаточним розподілом місць має бути зазначено час його роздруку. Кожен письмовий протест, адресований журі, повинен в обов'язковому порядку оплачуватися в розмірі 500 гривень; у випадку, якщо протест буде визнаний журі необгрунтованим, ця сума переходить в оргкомітет.
9.4. Протести, пов'язані з результатами змагань, подаються в журі в письмовій формі протягом 30 хвилин після офіційного оголошення результатів і супроводжуються депозитом в 1000 грн. У разі відхилення протесту вказана сума переводиться на рахунок оргкомітету.
9.5. Члени журі та головні судді в зонах зобов'язані досконало знати правила і стежити за їх дотриманням.
9.6. Журі приймає рішення шляхом голосування; в разі рівності голосів визначальним стає голос голови журі.

10.САНКЦІЇ РОЗРАХУНКОВА ТАБЛИЦЯ САНКЦІЙ:

10.1. ПОПЕРЕДЖЕННЯ / ШТРАФ
дається суддею за порушення наступних пунктів:
• Використовувалися вудилища завдовжки більше 4-х метрів. У разі першого порушення - попередження. Повторне порушення - штраф - 3 кг
• Жилки виходять за лінії сектора. У разі першого порушення -попередження. Повторне порушення - штраф - 3 кг
• Освітлення води, направлення на сусідні сектори потужного освітлення. У разі першого порушення - попередження. Повторне порушення - штраф- 3 кг
• Запасні вудилища були розміщені на підставках, де знаходяться задіяні в ловлі вудлища, або були направлені в воду. У разі першого порушення - попередження. Повторне порушення - штраф - 3 кг
• Поблизу секторів ловлі, рибалки інших команд зобов'язані переміщатися, не створюючи шуму. У разі першого порушення - попередження. Повторне порушення - штраф - 3 кг.
• Підмотування жилки при налаштуванні вудилища повинне виконуватися при вимкненому сигналізаторі. У разі першого порушення -попередження. Повторне порушення - штраф - 3 кг.

10.2 ШТРАФ
дається суддею за порушення наступних пунктів:
• Спіймана риба мала видимі свіжі пошкодження (крім ранки відг ачка) на тілі - вирвана луска, кровоточать рани на тілі, поламані плавники. У разі порушення - штраф - 5кг
• Спіймана риба може зберігатися тільки в: підсаку зануреномуу воду, або короповому мішку. У разі порушення - штраф - 5 кг
• У разі допомоги у підсачуванні , чи виважуванні риби сторонніми особами, дана риба зарахована не буде. При повторному порушенні - додатково штраф - 5 кг
• У мішку було більше 2-х риб. У випадку якщо вага однієї риби перевищує 5 кг. У разі порушення - штраф - 5 кг
• Риба переносилася в руках. Перенесення риби на мат повинно відбуватися в короповому мішку, а назад у воду, тільки з коропового мату або із суддівського мішка для зважування. У разі порушення - штраф - 3 кг
• Риба відпускалася необережно, що могло спричинити її пошкодження - штраф - 5 кг
• Використовувалася плетінка - штраф- 5 кг
• Використання в якості прикормки чи наживки будь чого, окрім: прикормки на борошняної основі, готових прикормочних сумішей, вимочених чи проварених зерен (хумус, квасоля, горох, пшоно, пшениця, овес, ячмінь, кукурудза, конопля, тигрові горіхи, арахіс) , бойлів і пеллетс .У разі порушення - штраф -3 кг.
•Заборонено викидати у водойму залишки прикормки по закінченні змагань. У разі порушення - штраф - 5 кг
• Тільки суддям, організаторам та репортерам, дозволено заходити в сектори. Сторонні особи можуть знаходиться в секторі, тільки з дозволу судді, та самої команди (попередньо отримати згоду сусідів) і мати на руках картку гостя, видану в суддівському таборі. У разі першого порушення - штраф - 3 кг. Якщо гості, без дозволу, будуть помічені вночі - дивись додаток «Дискваліфікація»
• Всі дії, пов'язані безпосередньо з рибним ловом (закидування, виважуння, підгодовування, взяття риби в підсак), повинні здійснюватися рибалками усередині своїх секторів. У разі порушення - штраф - 3 кг
• З 19 години вечора і до 9 години ранку використання пращ і «ракет» заборонено. У разі порушення - штраф - 3 кг
• неприбраний сектор по закінченні змагань - штраф - 5 кг
• Недбале поводження з не заліковою рибою - штраф - 5 кг
• суперечки із суддею - штраф - 5 кг
• вмішування в хід зважування - штраф - 5 кг

10.3. ДИСКВАЛІФІКАЦІЯ
дається Головним суддею за порушення наступних пунктів:

• Команда намагалася пред'явити мертву рибу для зважування.
• Суддями було виявлено більше одного гачка на оснащенні.
• Спроба ловити на будь-яку снасть, крім коропової - поплавкову, квівертіп, спінінг, фідерне вудлище.
• Використання небезпечної оснастки ( використання карабінів та защіпок при з'єднанні лідкора з шоклідером, проклеєних та дуже тісних стопорних бусин розміщених на оснастках,вище поводка).
• Спроба ловити на більш ніж 4 вудилища одночасно.
• Наживка надіта на гачок, а не на волос (окрім використання оснастки зіг-ріг).
• Всі спортсмени покинули сектор (на час 30 хвилин або більше), або знаходяться на відстані, що перевищує 100 метрів від меж свого сектора – не вимотавши усі вудлища.
• Відвідування команд гостями в темний час доби, без попереднього узгодження з головним суддею або суддею в зоні.
• Спроба передати команді живу рибу, або будь яким іншим чином вплинути на результати змагань.
• При виявленні спроб будь-якої допомоги, пов'язаної з процесом лову (глядачі, сусідня команда).
• Будь-яка спроба доставити оснастку способом, відмінним від закиду з берега вудилищем.

11 Розподіл МІСЦЬ, ПОРЯДОК РОЗПОДІЛУ МІСЦЬ

11.1. Загальний розподіл командних місць:
розподіл місць проводиться відповідно до вагою спійманої залікової риби. У разі рівності ваги, переможець визначається по кращому середньому улову, тобто загальна вага ділиться на кількість виловлених екземплярів.
11.2. У номінації «Найбільша риба» переможець визначається по найбільшому спійманому коропу, або амуру.
11.3. Підсумковий розподіл місць визначається організаторами в присутності членів журі.

12. ТРЕНУВАННЯ.
12.1. Всі тренування в місці проведення змагання закінчуються за 7-м днів до початку цього заходу.

13. ЦЕРЕМОНІЯ ЗАКРИТТЯ І НАГОРОДЖЕННЯ ПЕРЕМОЖЦІВ..


Реєстрація в цій темі. Зв"язок за телефоном : +380673122525, +380956873912.


Сообщение отредактировал bobyskuymm: 07 Сентябрь 2021 - 11:52

0

#2 Пользователь офлайн   bobyskuymm 

 • Группа: Администраторы
 • Сообщений: 8
 • Регистрация: 10 Март 15
 • Вид ловли:Корп
 • Имя:Міша
 • ГородУжгород
Reputation: 2
Перехожий

Отправлено 07 Сентябрь 2021 - 11:52

Список учасників:

1) Senior Carp - Бобуський М. Зеленько А.
2) FAVORIT CARP - Горзов Петро, Горзов Павло
3) ЕТТІ - Сергій Харсекін, Юрій Прощарук
4) Шовгора - Юрій Пелех, Олексадр Петро
5) BBH - Кім Андрій
6) Carp Killer Team - Бізіля С Бізіля А
7) Carpathians Carp - Мирошник Олександр
8) Уж - Долинич Ігор
9) One team - Мальчицький А, Проявко М
1

Поделиться темой:


Страница 1 из 1
 • Вы не можете создать новую тему
 • Вы не можете ответить в тему

1 человек читают эту тему
0 пользователей, 1 гостей, 0 скрытых пользователей