Forum Designs © IPB Skin by Fisana

Рибалка на Закарпатті: Прилбицький аматор 2012 - Рибалка на Закарпатті

Перейти к содержимому

 • 4 Страниц +
 • « Первая
 • 2
 • 3
 • 4
 • Вы не можете создать новую тему
 • Вы не можете ответить в тему

Прилбицький аматор 2012 Прилбичі

#76 Пользователь офлайн   Юра 

 • Klondike
 • Перейти к галерее
 • Группа: Постійний користувач
 • Сообщений: 2 144
 • Регистрация: 15 Февраль 12
 • Вид ловли:карп
 • Имя:Юра
 • ГородУжгород
Reputation: 1 047
Справжній рибалка

Отправлено 08 Октябрь 2012 - 20:41

Просмотр сообщенияБерег (08 Октябрь 2012 - 10:01) писал:

Основная причина ловли карася - состав прикормки.Поклёвки карася случаются, но в таком кол-ве. :(/>/>/>/>


Я теж так вважаю. Ми перші дві доби кормили великою кількістю сипухи. На останній вечір впринципі теж була сипуха, але в малій кількості, і ми не могли скатати це в шари, а була переважно крупна фракція і зранку почала ловитись крупніша риба.
Рыбалка- болезнь,
Карпфишинг- лекарство.
0

#77 Пользователь офлайн   potokiis 

 • Группа: Постійний користувач
 • Сообщений: 1 501
 • Регистрация: 01 Июнь 12
 • Вид ловли:Carpfishing & Fly fishing
 • Имя:Ivan
 • ГородУжгород
Reputation: 859
Справжній рибалка

Отправлено 08 Октябрь 2012 - 21:14

Відпочивши, рішив я описати нашу поїздку на найкращу водойму в Україні по ловлі карпа. Опис я буду робити від імені всієї команди "Клондайк"

Почну я розповідь з підготовки до змагань, яка розпочалася з останніх зборів ЗОФРС, де я познайомився з Ігорем та Юрою. Докупивши всього необхідного для змагань з снастей, ми взялись за прикормочну програму. Рішення було прийнято, що основу програми буде складати товар спонсорів змагань - Carpio та Rocket Baits. Купляли все ми в "Берегкарпцентр" м.Берегово, і як обіцяв власник ми отримали 10% скидки як члени ЗОФРС, за що ми дуже вдячні Міші Проявко. Помогли нам також поради Ігора та Валери з команди "УЖ", яких ми з гордістю можемо назвати найкращою командою по ловлі коропа на Закарпатті та однією з найкращих команд західної України.

Навязавши поводків, намотавши лески на шпулі та дещо попросивши в друзів для змагань, ми були підготовлені вже за два тижні. Бажання поїхати в Прилбичі вже виривалось на зовні за тиждень, і кожен день наближався дуже повільно. І ось настав довгоочікуваний день!

Почали ми збиратися 03/10 приблизно о 7:00. Їхали ми на Юриній "ракеті". Спакувавши Все своє, Юра приїхав спочатку до мене. Ми склали все в мене і побачили що для Ігора і місця не вистачає. Виручив нас Сергій та Ігор, які допомогли нам з важкими та габаритними речами :(/>/>/>/> .

І от все спаковане, бак повний, пиво в багажнику, всі в машині і десь о 10:00 ми виїхали з Ужгорода :(/>/>/>/> . По дорозі один раз зупинялися в "фартовому" кафе на чашку чаю попити-поїсти та погрітись (ще на передодні я захворів і з температурою виїжджав).

Приїхали ми рівно о 16:00. Прилбичі зустрічали нас дощем, як ми потім вияснили - не було жодної доби, які ми проводили на озері щоб не падав дощ. Зареєструвались, хлопці випили по пиву, закурили по сигареті - до того часу під'їхали майже всі команди.

Почалось жеребкування, ще до змагань було вирішено, що сектор буде тягнути Юра. Права рука Юри витягнула сектор №10, який знаходиться на лівому березі перший сектор біля дамби. Чесно кажучи ми досить зраділи. Перечитавши звіти попередніх змагань цей сектор ніколи не приqмав призерів, але "Бобри" брали на ньому БігФіш. Певні перспективи все ж були (зайду трішки наперед, скажу що ми, мабуть, стали номінантом "СмалФіш" :(/>/>/>/> , але про це трошки пізніше :(/>/>/>/> ). Нашими сусідами виявилась команда "Форестер", а от цим ми не зраділи. Хлопці-брати, дуже оргнізовані, сильні та серед аматорських команд, які приймали участь в змаганнях мали величеззззний арсенал. Праворуч сусідів у нас не було.

Прикрепленный файл  сектор.jpg (18,52К)
Количество загрузок:: 33

Розбивши табір та підготовивши всі оснаски, ми почали святкувати приїзд. Поспілкувавшись з Форестерами, поївши та випивши по сто грам, ми пішли відпочивати після дороги та набиратися сил. Нас очікували три доби боротьби.

О 7:00 старт - почався марафон і у воду полетів маркер. Маркерились ми приблизно 40 хвили. Знайшли дві дуже привабливі точки. Перша знаходилась на відстані бриблизно 70 метрів, а інша - 110 метрів. На ближній точті була бровка з перепадом глибини з 2,5 м на 3,0 м на відстані приблизно 2 м. Дальня точка також мала бровку, але глибина вже заглиблювалась з 3,2 до 3,75. На кожній точці були тверді п'ятна на дні (як ми пізніше виявили - це були великі колонії мідій - два рази ці тваринки опинялися на березі). Маркерування закінчилось, поплавки видно в далині, ось тепер настав час кормитись. Прикормкою займався Юра. Сподова снасть готова, спод заряджний прикормкою в Ігора в руках. Перший спомб полетів на дальню точку, другий, третій. На четвертому кидку тюльпан на споді тихесенько доторкнувся до піддону, який тирчав з води - вилетіла кераміка на тюльпані. Такого старту ми навіть не очікували, але на щастя в нас була стара палка, не карбонова але свою функцію вона виконала. Нажаль, ні я, ні Юра нею не могли докинути до точки. До кінця змагань Ігор був змушений працювати сподом самостійно, ми йому співчували але допомогти не могли.

Першу добу ми провели в спостереженні за сусідами як вони витягають рибу за рибою (за першу добу вони зловили 5 риб та десятку, як пізніше виявиться Біг Фішем). Ми спостерігали не склавши руки, перепробували дуже багато різноманітних варіантів насадок та методів. На крючок залітали лише тузіки до 1,4 кг та карасі (до кінця змагань ситуацію з незачотами ми всеж виправили і в результаті середня вага у нас була 4,3 а в Форестерів 3,9). Можливо Форестер сиділи б з чупачупсом якби не Львівські друзі з команди "Катрін", які приїжджали до них в гості. Форестер в свою чергу тягав і на першу добу йшов на першому місці.
Але нічого, все ж ми добумались про поп-ап і друга сутка нас зустрічала першим зачотним тузіком з вагою 2,630. Вже до 12:00 на другу сутку ми мали 4 риби. До кінця сутки ми підтягнулись і в результапі за другу добу ми перебороли Форестерів ( ми мали по 4 риби але вага в нас була більша). Але вітер змінився і крім однієї 6+ о 17:00 до кінця другої доби ми нічого не зловили. Безсонна ніч дала свої результати.
Прикрепленный файл  1.jpg (34,33К)
Количество загрузок:: 43 Прикрепленный файл  2.jpg (23,52К)
Количество загрузок:: 37 Прикрепленный файл  3.jpg (29,88К)
Количество загрузок:: 27
Це означало що все ж ми рухаємось в правильному напрямку та маємо можливість поборотись за призове місце. Сусіди не могли нас перекидувати, та ще й в нагрузку під вечір піднявся сильний вітер, який не закінчився до кінця змагань.
Третя сутка також пролетіла під сильною конкуренцією між нами та сусідами. Але вони змогли дати рибі чогось кращого за нас і третю сутку вони тягали тузиків (десь 6-7 шт), а ми в свою чергу мали лише три але досить хороші. Знову безсонна ніч - риба знову повернулась з протележного берега і ми могли спостерігати процес як починає паравозити на мисі у 5-го сектора потім у Грізлі, Форестерів і нарешті у нас. Спочатку в 3:00 ми взяли тузика на 3 кг, потім була 6,8 та 2,2 в дуплеті ну і нарешті наша найбільша 7+ (точно не памятаю). Боротьба продовжалася до самого фініша і ми реально мали можливість взяти 3-е місце.

Настав фініш змагань 9:00. Фініш. Сусіди нас привітали та ми їх, вони пригостили нас кавою. Рівно 9:02 Юра чує паравоз, підбігає, "Є" - кричить Юра, виважили, але вже фініш і ця 5+ в залік не йде! Десь в середині душі колькало та хотілось тої рибки хоч на 2-3 мин раніше, але ми не сильно засмутились - нам випала можливість позмагатись з командами з 4-х областей.

Фініш, і ми почали збирати табір нагородження переможців та виїзд з Прилбичів. По дорозі ми знову зупинялись в тому ж місці поїсти і вже з легкістю їхали Закарпаттям. Приїхали ми о 19:00.

Команда "Клондайк" висловлює величезну подяку Ігору за організацію цих змагань, без нього ми б ніколи не мали можливості побувати в Прилбичах в 2012 році, Ігор хороший керівник напрямку і показує гідний приклад для початківців. Особливу подяку висловлюємо Валері за поради та допомогу, він досвідчений карповик і кожне питання від нас не залишалась без відповіді. Дякуємо суддям Юрі та Валері, які справді були справедливими. Дякуємо Толіку та Юрі за підтримку :(/>/>/>/> , ми дійсно відчували крики вболівань з Ужгорода. Нашим жінкам, які з розумінням поставилися до наших змагань.
Всі команди були гідними суперниками - насправді відчувався спортивний інтерес.
10

#78 Пользователь офлайн   bylelik 

 • Ушёл в тенёк
 • Перейти к галерее
 • Группа: Постійний користувач
 • Сообщений: 2 566
 • Регистрация: 14 Февраль 12
 • Вид ловли:Зимняя, весенняя, летняя и осенняя
 • Имя:Толик
 • ГородУжгород
Reputation: 3 617
Справжній рибалка

Отправлено 08 Октябрь 2012 - 21:46

Отличный отчёт !!! +
Раньше я относился к людям хорошо, а теперь взаимно.
0

#79 Пользователь офлайн   ttearjerker 

 • Перейти к галерее
 • Группа: Постійний користувач
 • Сообщений: 49
 • Регистрация: 28 Февраль 12
 • Имя:Тарас
 • ГородРовно
Reputation: 41
Новачок

Отправлено 09 Октябрь 2012 - 00:22

Я не приймав участі в змаганнях,але хочу висловити свою думку по поводу даного турніру. Останні роки карпфішінг на Рівненщині пережив нелегкі часи.Були всякі думки щодо курсу яким рухатись далі,конфлікти і всякі речі, які думаю на даний час, якщо не вирішені,то дуже близькі до вирішення.тому оглядаючись на всі ці події я відвик комусь казати,що хтось в карпфішінгу щось робить не так! В кожного своя стежка до того чи іншого поставленого перед собою результату!Паралельно з тим,що я щиро вболівав за Рівненських одноклубників "ФОРЕСТЕР" дозвольте мені від команди "Вдала рибалка" та себе особисто привітати весь Закарпатський регіон з непоганим дебютом в такому цікавому виді спорту як карпфішінг!!! Я прекрасно розумію,що для багатьох команд -це була чудова пригода і можливо вона такою і залишиться,але вірю що дехто навпаки проаналізує свої помилки,або успіхи на турнірі,в міжсезоння усилиться тим чи іншим спорядженням, якого можливо ще не вистарчає в арсеналі команди і з радістю вступить в нові баталії в слідуючому сезоні!!! Велика повага Ігорю та Валері (Ужам),які задумали і провернули в цьому сезоні дуже хорошу справу організувавши в цьому сезоні турніри "АМАТОР"довівши їх до логічного завершення на дуже високому рівні і розширивши формат турнірів далеко за межі Закарпаття!Щастя Вам всім,крепкого здоров"я,легко пережити міжсезоння і до нових зустрічів на змаганнях!!!

Сообщение отредактировал ttearjerker: 09 Октябрь 2012 - 00:23

2

#80 Пользователь офлайн   Кирилл 

 • Группа: Постійний користувач
 • Сообщений: 15
 • Регистрация: 29 Февраль 12
 • Имя:Кирилл
 • ГородРовно
Reputation: 17
Перехожий

Отправлено 09 Октябрь 2012 - 14:09

Отдохнули, выспались, приняли поздравления от близких и друзей и…
Краткий отчёт команды FORESTER с соревнований ,, Прилбицький Аматор – 2012 ,,
Процедуру подготовки, сборов, консультаций упустим.
Итак. Напутственные слова тренерського состава РКК и мы выдвигаемся в путь. Всё время в дороге прошло в обсуждении программы, процентного соотношения прикорми, маркерения и настройки на предстоящую нелёгкую работу. На подъезде к месту дислокации встречаем команду ,,УЖ,, с судейской бригадой (пролетевшей мимо нас с крейсерской скоростью) , не большая остановка на кофе и перекур, дружественные рукопожатия и далее в путь.
Прибыли в Прылбычи. Сразу же по всему телу от пяток до кончиков волос прострелил нервный импульс и стояли мы на дамбе минуток так с 5 – 10 в тихом шоке и созерцании такого водоёма. Слегка отойдя от шокового состояния встречаем и приветствуем старых знакомых ещё с І – Аматора в Миклашеве .
Жеребъёвка. Вытягиваем 9-ый сектор
Кравцов А.В. сообщает, что сектор крупной рыбы . Смотрим по карте размещение сектора, глубины, возможные бровки и т.д. Размещаемся в секторе стараемся включиться в работу, что по-началу не совсем получалось, был какойто непонятный нервный кипиш, но філіжанка запашної кави, звонок другу и нервы пришли в более менее стабильное состояние. Вечерком соседи команда ,,Клондайк,, приглашает на рюмку чаю и ужин.
Старт.Первые сутки:
С самого утра весь водоём в тумане, поэтому принимаем решение не маркериться , а сразу ставить робочие удилища. Когда туман немного рассеялся – маркеримся. Находим перспективные места как с права так и слева с твердяком, ямками и небольшим перепадами глубин. Повезло, что сектор оказался практически без коряг. Разбиваем сектор на две зоны: сладкая и мясная. Начинаем кормиться: первый замес – всё крупная сладкая фракция, мясную зону оставляем ,,голодную,, на неё работаем только коброй, что в последствии приносит свой результат и в 18.30 БИГ-ФИШ (и новый личный рекорд) 10.550 УРА!!! :(/>/>/>/> :(/>/>/>/> Вечером со слов судьи Юры ,,Немо,, - узнаём , что идём на 1-ом месте… :(/>/>/>/> и в течении получаса сидим и молча перевариваем услышанное и дальше работать.
Вторые сутки:
мясная зона ,,зараза,, не показывает признаков жизни, сладкая с промежутками выстреливает. Практически весь день сидим без рыбы и поглядываем на соседей команду ,,Клондайк,, которая тягает рыбу… узнаём, что у ребят много незачётов и карася (что неможет не радовать :(/>/>/>/> ). Все вторые сутки прошли в экспериментах над насадками, приготовлении стиков, стрингов (по совету команды ,,Катрин,, и одноклубников). Эксперимент приносит результат и в 17.30 на мате красавец на 6.150. Ночь вторых суток также приносит неплохой улов.
Третьи сутки:
после анализа поклёвок и состава прикормки решаем выключить из рациона прикормки мясную фракцию, которая продолжительное время молчала. Опять замес крупная сладкая фракция + много аминосиропа. По записям проверяем работу насадок и сначала 2-е, потом 3-и и уже все 4-ри удилища встали на одинаковую насадку и началось. В связи с катастрофической потерей спомбов, были вынуждены добавить в закормочную смесь сыпучку, чтобы хоть как-то слепить в шары пелец и бойлы. Как мы и ожидали это принесло нам несколько ,,тузиков,, (а у соседей клюёт карась, что опять таки не может не радовать :(/>/>/>/> ). Третьи сутки приносят нам неплохой улов как на протяжении дня, так и ночью.
ФИНИШ. Думали, что в числе призёров нас нет (хотя надежда умирает последней), поскольку знали, что некоторые команды в том числе и ,,Клондайк,, за последние сутки взяли несколько хороших экземплярчиков. Но радовало одно БИГ-ФИШ всё же наш и едут таблички ,,домой,,!!!
Перед началом церемонии награждения принимаем поздравления от команд в двух номинациях: 1-ая Биг-Фиш – да!; но вторая - ??!. И тут… организатор соревнований Игорь ,,УЖ,, объявляет, что ІІ – ое место за командой ,,FORESTER,, г. Ровно УРА! УРА! УРА! :(/>/>/>/>


Хотим выразить свои слова благодарности за поддержку и подсказки:
- в первую очередь одноклубникам из Ровенского Карпового Клуба
- команде ,,Катрин,, - за доброе слово, доставку провизии и шаманский танец возле род-подов!!!
- одному из судей соревнований Юре ,,Немо,, (спасибо за Беркли)
- организатору и нашему хорошему другу Игорю ,,УЖу,, за организацию соревнований, поддержку, добрые слова, за внесённые коррективы и если бы не столик мы бы пропали!!!
- соседям - команде ,,Клондайк,, за вкусный шашлык и сладкий арбуз. На чупа-чупсы у нас аллергия ребятки !!! :D/>/>/>/>
Коротко программа:
1. Бойлы: Трофей, Тандем, Динамит, Ричворд.
2. Пелетс: Трофей. Тандем.
3. Аминосиропы: Тандем, Трофей.
4. Сыпучка: профи.
P.S. команда FORESTER благодарит организаторов, судейскую бригаду, спонсоров и администрацию водоёма за предоставленные призы и хорошую атмосферу на соревнованиях.
Надеемся встретиться ещё не на одних соревнованиях.
,,ПРИЛБИЦЬКИЙ АМАТОР 2012,, удался на славу.


С уважением команда FORESTER г.Ровно, Ровенский Карповый Клуб
Носаль Кирилл
Носаль Павел

Сообщение отредактировал Кирилл: 09 Октябрь 2012 - 14:53

9

#81 Пользователь офлайн   Igor Uz 

 • Группа: Администраторы
 • Сообщений: 3 075
 • Регистрация: 15 Февраль 12
 • Вид ловли:Карпфішинг
 • Имя:Ігор
 • ГородУжгород
Reputation: 3 946
Справжній рибалка

Отправлено 09 Октябрь 2012 - 16:46

Молодці що написали звіти, адже це проблема українського карпфішингу - ніхто не хоче писати звіти, ділитися, мабуть думають що володіють якимось Граалем. Але написавши звіт ти не лише допомагаєш іншим, відкриваючи якісь нові грані, а й сам мимоволі аналізуєш ситуацію в якій опинився, а це дуже допомагає в наступних виступах. Отже - молодці, дякую від себе особисто, приємно читати, ви заслуговуєте на результат який показали.
Идиоты вообще очень опасны, и даже не потому, что они непременно злы, а потому, что они чужды всяким соображениям и всегда идут напролом, как будто дорога, на которой они очутились, принадлежит им одним.
0

#82 Пользователь офлайн   Igor Uz 

 • Группа: Администраторы
 • Сообщений: 3 075
 • Регистрация: 15 Февраль 12
 • Вид ловли:Карпфішинг
 • Имя:Ігор
 • ГородУжгород
Reputation: 3 946
Справжній рибалка

Отправлено 09 Октябрь 2012 - 16:48

Дякую і тобі Тарасе за теплі слова і дружню підтримку :(/>/>/>/> .
Идиоты вообще очень опасны, и даже не потому, что они непременно злы, а потому, что они чужды всяким соображениям и всегда идут напролом, как будто дорога, на которой они очутились, принадлежит им одним.
0

#83 Пользователь офлайн   potokiis 

 • Группа: Постійний користувач
 • Сообщений: 1 501
 • Регистрация: 01 Июнь 12
 • Вид ловли:Carpfishing & Fly fishing
 • Имя:Ivan
 • ГородУжгород
Reputation: 859
Справжній рибалка

Отправлено 09 Октябрь 2012 - 18:21

Просмотр сообщенияКирилл (09 Октябрь 2012 - 14:09) писал:

Отчет


+1, так, дійсно хороші змагання вийшли :(/>/>/>/>
0

#84 Пользователь офлайн   kolia 

 • Перейти к галерее
 • Группа: Администраторы
 • Сообщений: 1 202
 • Регистрация: 15 Февраль 12
 • Вид ловли:карп ,фідер, поплавок.
 • Имя:Коля
 • ГородУжгород
Reputation: 1 180
Справжній рибалка

Отправлено 10 Октябрь 2012 - 09:57

Невеликий звіт від команди КУМ
Одже на жеребкуванні витягнули сектор 15 ( забігаючи на перед скажу сектор не ахті )
Приїхавши на сектор починаємо розташовувати лагерь замішуват прикормку і налаштовувати снасті до ранішнього старту. Ось і настав ранок змагань ,туман такий що за 15-20 мертів нічого не видно,приймаємо рішення закидувати снасті а після розсіювання туману маркеритися так і зробили.Про маркирувавшиші нічого цікавого не знайшли помірний свал глубини з права на ліво.
Робимо умовні дві точки з лівої сторони на відстані 85-90 метрів а з правої на 105-110 метрів.Ліву точку робимо мясну ( кріветка ) праву в день на ( полуницю ) в ніч на ( спеції ).Першу покльовку побачили і впіймати (тузіка ) наслідуючу добу близько 7 ранку.Далі обратно тишина і на трейтю добу в день ловимо карпа на 6.480 ,одного не зачота ( навіть не давали важити ) ,і ще одного туза 1800 , після цього було ще два падіння свінгера на оди і той сами спінінг но без результатно протянувши 5-10 метрів сход,ща один паравоз був в ночі ну теж сход по відчуттям на то був теж тузік.
Хочеця подякувати організаторам змагань суддям змагань ,також ЛКК і адміністрації водойми за надання дійсно чудової водойми також подякувати всім учасникам змагань та сопонсорам за надання призів як для всіх учаскиків так і для переможців.
Використавували продукцію від виробників
1 "Рокет" бойли, сиропи ( насадочні і прикормочні )
2 "трофей "бойли, сиропи ( насадочні і прикормочні )
3 "капр зум " пелет
3 " тендем " пелет
4 " адер " бойли
5 сипуху і зернові не памятаю від яких виробників
Хочеться ще раз всім подякувати і до нових зустрічів :bo:/>/>/>/>
П.С. жаль що на Закарпатті немає подібних водойм.

Сообщение отредактировал kolia: 10 Октябрь 2012 - 09:57

6

#85 Пользователь офлайн   vdovenkoa 

 • Крючки вяжу сам
 • Перейти к галерее
 • Группа: Рибалки ФРСЗО
 • Сообщений: 1 589
 • Регистрация: 15 Февраль 12
 • Вид ловли:карпфішинг, фідер, поплавок, блешня, воблер,зимова рибалка.....
 • Имя:Толик
 • ГородУжгород
Reputation: 1 831
Справжній рибалка

Отправлено 10 Октябрь 2012 - 11:29

Зі своєї сторони добавлю трошки фото від команди КУМ:

ТУТ
В зеркальном карпе отразилась довольная харя рыбака.
4

#86 Пользователь онлайн   gabor 

 • Перейти к галерее
 • Группа: Рибалки ФРСЗО
 • Сообщений: 96
 • Регистрация: 30 Август 12
 • Вид ловли:Карп
 • Имя:Габор
 • ГородМукачево
Reputation: 323
Гуру

Отправлено 10 Октябрь 2012 - 14:54

Короткий звіт від команди "Моnster Carp"

Почну з того, що ми трішки заблукали шукаючи озеро, тому запізнились на збір капітанів та жеребкування.
Прибувши на водойму, були захоплені її розмірами та краєвидом навколо неї. Так як всі команди вже віджеребкувались нам залившся 11 сектор. Прибувши в сектор почали потихеньку розкладати лагерь, снасті та готувати прикорму до старту змагань. Прокинулись в 6 годин ранку, сіли поснідати та чекали старту. І ось настав довгоочікуваний старт змагань, навкруги стояв туман, віришили спочатку закинути оснастки, а потім коли туман розсіється промаркеритись. Як тільки туман розсіявся, почали маркеритись.

Зробили дві точки:
-перша 70метрів
-друга 95метрів
закормились і закинули оснастки.

Першу рибу ловим з другої точки під кінець першої доби на комбінацію два міні бойли насодочні від "Рокета" зі сливовим смаком. Зважування показало 4.750.
http://frszo.com.ua/forum//uploads/monthly_10_2012/post-14-0-86059600-1349678402_thumb.jpg
Друга риба була спіймана десь біля обіду на другу добу, на цей раз спрацювала комбінація клубніка від "Рокета" з половинкою поп апа від "Дінаміта" зі смаком "Strawbery and Scopex". Зважування показало 2.360. Відпускаєм карпа в рідну стихію, підкидуємо бойлів коброю та закидуємо оснастки назад в воду. Десь через годинку чуєм скажений паравоз, підбігаєм до род пода, підсічка, чуєм що щось важке, але поборовшись 5 хвилин, прикрий схід.
На третю добу ловим 2 риби 2.920 та 2.260 на ту саму комбінацію клубніка від "Рокета" з половинкою поп апа від "Дінаміта" зі смаком "Strawbery and Scopex".
В ніч перед фінішом в нас було ще 2 сходи. Остання покльовка була за 5 хвилин до фініша, але завів той риб в корчики і знову схід.
Хочемо подякувати організаторам, суддям, адміністрації водойми "Прилбичі" за надання та створення такої чудової водойми, також хочемо подякувати всім учасникам змагань та спонсорам за надання призів всім учасникам та призерам змаганням.
Використовували продукцю від виробників:
1) "Рокет" бойли(прикормочні та насадочні), пелетс, аміно сиропи, діпи.
2) "Карп Зум" пелетс.
3) "Дінаміт" поп апи та бойли
4) Сипуху ММХ, зернові точно не помятаю якої фірми

В змаганням брали участь вперше тому результат для нас не був головним, побачили для себе чого нам не вистачає та в чому ми робили помилки, з задоволенням ще раз приймемо участь у такому роді змагань.

З повагою команда "Моnster Carp" м.Мукачево

Сообщение отредактировал gabor: 10 Октябрь 2012 - 15:08

6

#87 Пользователь офлайн   potokiis 

 • Группа: Постійний користувач
 • Сообщений: 1 501
 • Регистрация: 01 Июнь 12
 • Вид ловли:Carpfishing & Fly fishing
 • Имя:Ivan
 • ГородУжгород
Reputation: 859
Справжній рибалка

Отправлено 10 Октябрь 2012 - 15:28

Просмотр сообщенияgabor (10 Октябрь 2012 - 14:54) писал:

Короткий звіт від команди "Моnster Carp"


+1, Габор, звіт супер :bo:/>/>/>/>
2

#88 Пользователь офлайн   Igor Uz 

 • Группа: Администраторы
 • Сообщений: 3 075
 • Регистрация: 15 Февраль 12
 • Вид ловли:Карпфішинг
 • Имя:Ігор
 • ГородУжгород
Reputation: 3 946
Справжній рибалка

Отправлено 10 Октябрь 2012 - 15:35

Просмотр сообщенияgabor (10 Октябрь 2012 - 14:54) писал:

Короткий звіт від команди "Моnster Carp"

В змаганням брали участь вперше тому результат для нас не був головним, побачили для себе чого нам не вистачає та в чому ми робили помилки, з задоволенням ще раз приймемо участь у такому роді змагань.

З повагою команда "Моnster Carp" м.Мукачево


Беручи до уваги те що основу команди складали хлопці яким виповнилося лише 16 років - то і звіт супер і виступ непоганий.
Идиоты вообще очень опасны, и даже не потому, что они непременно злы, а потому, что они чужды всяким соображениям и всегда идут напролом, как будто дорога, на которой они очутились, принадлежит им одним.
1

#89 Пользователь онлайн   gabor 

 • Перейти к галерее
 • Группа: Рибалки ФРСЗО
 • Сообщений: 96
 • Регистрация: 30 Август 12
 • Вид ловли:Карп
 • Имя:Габор
 • ГородМукачево
Reputation: 323
Гуру

Отправлено 10 Октябрь 2012 - 16:08

Всім дякую.
На наступих змаганнях будемо старатися покращувати свої результати, хоча результат не завжди є головним, головним є те, що ми добре відпочили та порабачили.

Сообщение отредактировал gabor: 10 Октябрь 2012 - 16:21

4

#90 Пользователь офлайн   Misha 

 • рибалка це не просто хоббі
 • Перейти к галерее
 • Группа: Администраторы
 • Сообщений: 3 427
 • Регистрация: 15 Февраль 12
 • Вид ловли:Карп, Фідер, Поплавок
 • Имя:Міша
 • ГородУжгород
Reputation: 2 830
Справжній рибалка

Отправлено 10 Октябрь 2012 - 20:30

на наступні змагання якщо будуть десь в кінці весни або ж літа однозначно приймемо участь. Шалено заздрю тим хто зміг позмагатись... по звітам бачу що все вдалось на славу! хоча з такими організаторами інакше й не могло бути...
Всем спасибо, цветы в машину...
1

#91 Пользователь офлайн   Pavel 

 • Группа: Постійний користувач
 • Сообщений: 45
 • Регистрация: 02 Март 12
 • Имя:Pavel
 • ГородРовно
Reputation: 53
Новачок

Отправлено 11 Октябрь 2012 - 17:35

Просмотр сообщенияIgor Uz (09 Октябрь 2012 - 16:46) писал:

Отже - молодці, дякую від себе особисто, приємно читати, ви заслуговуєте на результат який показали.


Спасибо за слова поддержки,теплую встречу и АБАЛДЕННЫЕ призы!!! :angry:/>/>/>/>
Рівненський Карповий Клуб
1

#92 Пользователь офлайн   Pavel 

 • Группа: Постійний користувач
 • Сообщений: 45
 • Регистрация: 02 Март 12
 • Имя:Pavel
 • ГородРовно
Reputation: 53
Новачок

Отправлено 22 Октябрь 2012 - 18:41

Прикрепленный файл  DSC_2252.JPG (5,21МБ)
Количество загрузок:: 90
:)/>/>/>/>
ЭЭХ есть что вспомнить! А как хочется назад!!

Сообщение отредактировал Pavel: 22 Октябрь 2012 - 18:43

Рівненський Карповий Клуб
4

#93 Пользователь офлайн   vdovenkoa 

 • Крючки вяжу сам
 • Перейти к галерее
 • Группа: Рибалки ФРСЗО
 • Сообщений: 1 589
 • Регистрация: 15 Февраль 12
 • Вид ловли:карпфішинг, фідер, поплавок, блешня, воблер,зимова рибалка.....
 • Имя:Толик
 • ГородУжгород
Reputation: 1 831
Справжній рибалка

Отправлено 23 Октябрь 2012 - 08:29

Просмотр сообщенияPavel (22 Октябрь 2012 - 18:41) писал:

Прикрепленный файл DSC_2252.JPG
:)/>/>/>/>
ЭЭХ есть что вспомнить! А как хочется назад!!


Не травите душу, уже хочется весны :)/>/>/>/> :)/>/>/>/>
В зеркальном карпе отразилась довольная харя рыбака.
0

#94 Пользователь офлайн   Юра 

 • Klondike
 • Перейти к галерее
 • Группа: Постійний користувач
 • Сообщений: 2 144
 • Регистрация: 15 Февраль 12
 • Вид ловли:карп
 • Имя:Юра
 • ГородУжгород
Reputation: 1 047
Справжній рибалка

Отправлено 16 Ноябрь 2012 - 11:13


Рыбалка- болезнь,
Карпфишинг- лекарство.
4

#95 Пользователь офлайн   EVO 

 • Перейти к галерее
 • Группа: Рибалки ФРСЗО
 • Сообщений: 3 119
 • Регистрация: 18 Февраль 12
 • Вид ловли:карп
 • Имя:Валера
 • ГородУжгород
Reputation: 3 217
Справжній рибалка

Отправлено 16 Ноябрь 2012 - 20:21

Само больше понравилось стойка с коброй :)/>/>/>/>
Истина за гранью постижимого.
2

Поделиться темой:


 • 4 Страниц +
 • « Первая
 • 2
 • 3
 • 4
 • Вы не можете создать новую тему
 • Вы не можете ответить в тему

1 человек читают эту тему
0 пользователей, 1 гостей, 0 скрытых пользователей