Forum Designs © IPB Skin by Fisana

Рибалка на Закарпатті: Правила - Рибалка на Закарпатті

Перейти к содержимому

Правила

Дані правила стосуються кожного користувача незалежно від віку, раси, статусу та інших чинників. Незнання даних правил не є причиною для звільнення від відповідальності.
Правила вводяться для комфортного і приємного спілкування. Якщо вас не влаштовують дані правила - утримайтесь від участі в даній конференції.

Основні поняття:

  • Бан – заборона на участь в Форумі
  • Оффтоп – відхід від теми або обговорення іншої теми, що не є пов'язаною з основною проблемою (питанням)
  • Спам – розсилання рекламних повідомлень різного характеру
  • Флуд - "засмічення" екрану, беззмістовні висловлювання, численні повторення одного й того ж символу або елементу, хаотичний набір різних букв, цифр або всього разом
  • Флейм - висловлювання, що не мають відношення до теми обговорення, взаємні образи учасників Форуму, принизливе ставлення до інтересів та переконань співбесідників, порушення Правил Форуму
Задля запобігання конфліктів із збільшенням користувачів на новому форумі пропонуємо прийняти такі правила:
1. Загальна інформація

1.1. Форум  є місцем для доброзичливого спілкування з різних тем. Тут існують свої правила, які повинні виконувати всі відвідувачі в повному обсязі.

1.2. Правила не підлягають обговоренню в форумі у будь - якому вигляді (за винятком тих випадків, коли таке обговорення пропонується винятково адміністрацією). Якщо Ви не згідні з якимись з цих правил або не хочете чи не можете їх виконувати, – вийдіть з форуму.

1.3. Тут поважають будь-яку точку зору, якщо вона висловлюється ввічливо і доброзичливо. Інші способи спілкування не припустимі. Ви повинні поважати своїх співрозмовників, навіть якщо їх думка з будь якого питання не співпадає з Вашою.

1.4. В разі навмисного розповсюдження неправдивої інформації про форум та його учасників на цьому форумі або за його межами, доступ на форум Вам може бути закритий.

1.5. На форумі заборонено розміщення повідомлень, які порушують законодавство України. Повідомлення, які на думку модераторів порушують законодавство, будуть видалятись негайно. Особливо звертаємо вашу увагу на закони України, пов’язані з авторськими та суміжними правами. Забороняється розміщувати чужі матеріали без дозволу автора. Якщо ж ви маєте дозвіл на використання якогось матеріалу – просимо зазначати автора матеріалу і ким надано дозвіл на використання.

2. Загальні правила та рекомендації про написання повідомлень в розділах форуму.

2.1. На форумі заборонені будь - які прояви міжнаціональної ворожнечі, висловлювання, що ображають людську гідність, а також використання ненормативної лексики. Наш форум призначений для дружнього спілкування, а не для з’ясування стосунків.

2.2. Якщо ви вважаєте, що якесь повідомлення є образливим для вас, чи таким що, принижує вашу гідність, вчиніть наступне:

2.2.1. Проігноруйте таке повідомлення

2.2.2. Напишіть відповідь автору повідомлення в приватному листі

2.2.3. Зверніться приватним листом до модератора відповідного розділу

2.3. Забороняється приватне листування, що не відповідає тематиці форуму.

2.4. Заборонено розміщення повідомлень що не містять корисної інформації. Такі повідомлення дратують інших користувачів, які платять зі своєї кишені, витрачають свій час на скачування та читання неінформативних повідомлень. Визначення чи повідомлення є інформативними повністю покладається на модератора.

2.5. Забороняється флейм (бурхливе обговорення теми, що відрізняється від теми самого топіка) и флуд (явище, що має багато проявів, в результаті чого топік заповнюється непотрібною, небажаною і зайвою інформацією. Як правило, це повідомлення, що часто повторюється за невеликий проміжок часу) в будь - яких проявах. Рішення про перехід топа у флейм/флуд приймає модератор і це рішення обговоренню не підлягає. Винні в створенні флейма/флуда несуть відповідальність відповідно до цих правил.

2.6. На форумі заборонена публікація оголошень рекламного характеру (крім відповідних тому розділів) и кросс-постінг (публікація однакових або схожих повідомлень відразу в декількох темах чи форумах). Такі повідомлення будуть видалятись.

2.7. Намагайтесь не писати назви тем ВЕЛИКИМИ буквами (в Мережі це рівнозначно крику), правильно розставляйте коми (разом з попереднім словом і відділяйте пропуском від наступного слова) та інші знаки пунктуації. Повідомлення, в яких неодноразово використовуються слова написані великими буквами або злісно нехтуються правила пунктуації, будуть видалятись.

2.8. Намагайтесь, щоб назва теми відповідала суті питання - заголовки типу “Потрібна допомога!” чи “Дуже важливо!” швидко втомлюють і перестають викликати цікавість у відвідувачів форуму. Повідомлення, тема яких не відповідає вмісту, будуть видалятись.

2.9. Не спотворюйте імена та ніки інших користувачів. Вам буде приємно, якщо Вас будуть весь час називати невірно?

2.10. Намагайтесь, якщо це можливо, граматично правильно писати свої повідомлення. Випадкові описки бувають у кожного (і до них не потрібно чіплятись!), але навмисне спотворення слів може викликати непорозуміння інших учасників форуму.

2.11. Забороняється оверквотінг (overquoting - надмірне, надлишкове цитування в повідомленні). Якщо ви цитуєте повідомлення іншого учасника, використовуйте спеціальні тегі quote и /quote, забравши попередньо з цитати все зайве, включно зі смайлами і картинками. Множинне цитування всередині Вашого повідомлення допустимо. Однак, в такому випадку, розмір цитати не повинен перевищувати 6 6рядків на одне повідомлення.

2.12. Забороняється будь-яка явна або прихована реклама. Це відноситься до реклами інтернет-сайтів, товарів, послуг та всього іншого (без дозволу адміністрації сайту), а також релігійна, політична та інша агітація в будь якій формі.

2.13. На форумі дозволено спілкування лише українською та російською мовами. Повідомлення написані на іншою мовою або транслітерацією, будуть видалятись.

2.14. Забороняється обговорення тем закритих модератором.

2.15. На форумі заборонено розміщення неправдивої, неперевіреної, основаної на чутках інформації без явного наголошення, що така інформація є недостовірною. Користувачам, які розміщують не правдиву інформацію, доступ до форуму може бути заблокований.

2.16. Заборонено використовувати лінки на інші сайти в підписах користувачів

2.17. Намагайтесь не використовувати картинки в підписі – це викликає роздратування в інших користувачів

2.18. Не використовуйте підпис довжиною більше трьох рядків – поважайте чужий час та гроші

2.19. Перед тим, як створювати нову тему, використовуйте функції Пошук або перегляньте існуючі теми, можливо, вже хтось створив тему що вас цікавить

2.20. Не створюйте декілька повідомлень підряд в одній темі – напишіть все в одному повідомленні. Якщо ви забули що-небудь написати, просто відредагуйте своє повідомлення, замість того, щоб писати нове.

2.21. Заборонено при реєстрації на форумі вказувати не існуючу e-mail адресу, чи адресу , якою ви не користуєтесь.

2.22. Заборонено реєструватись на форумі одній людині з різними логінами (ніками).

2.23. Вимоги та рекомендації до фото в повідомленнях форуму:

Заборонено розміщувати фото, якість яких, м’яко кажучи, не задовільна. Неякісні фото дратують відвідувачів форуму, які витрачають час та гроші на скачування таких зображень. Як виняток, дозволяється публікувати світлини з унікальним сюжетом, перед розміщенням таких фото на форумі, будь ласка, проконсультуйтесь з модератором/адміністратором.
Намагайтесь не виставляти більше 3 фото в одному повідомленні. Вибирайте лише найкращі фото, яки б ви хтіли бачити в своєму фотоальбомі. Надмірна кількість світлин (особливо, якщо на них зображено один і той самий об’єкт), дратують відвідувачів форуму, які витрачають свій час та гроші на них (як виняток, дозволяється розміщувати більше світлин у звітах зі змагань, тривалих подорожей, статтях, описах водойм та мисливських угідь).
Використовуйте спеціальне програмне забезпечення для підготовки зображень перед розміщенням таким чином, щоб розмір файлів був мінімальним при збереженні прийнятної якості зображення. 
Заборонено викладати фото трофеїв в болоті, на траві, в тазиках, на вагах, у кульках, в ванні, дома, на столі, з предметами для масштабу (такими, як пачки сигарет, риболовні снасті), рибу яку тримають за зябра, кучки трофеїв (як виключення дозволяється розміщувати фото риби на спеціальних матах призначених для збереження риби перед відпусканням, а також процес зважування у звітах до змагань), тварин, які занесені до Червоної книги чи ловлю або полювання на, які заборонено (як виключення дозволено використання таких фото в статях, присвячених охороні цих тварин). Кожен відвідувач цього форуму знає, як виглядає риба. Цей форум призначений для дружнього спілкування, а не для хизування трофеями. Якщо ви маєте бажання розмістити фото свого трофея – виберіть найкращий і сфотографуйтеся з ним.
Модератори на свій розсуд визначають, які світлини не відповідають цим вимогам і видаляють їх. Якщо ви сумніваєтесь чи відповідають фото вимогам – проконсультуйтесь з модератором/адміністратором перед тим, як розміщувати такі фото на форумі. Доступ до форуму користувачам, які неодноразово порушують ці вимоги, буде закритий.

3. Модерування

3.1. На форумі ФРСЗО існує модерування. В разі неодноразового порушення користувачем Правил, модератор має право відключити доступ до форуму, про що повідомляє того, хто порушив правила.

3.2. Повідомлення, які не відповідають правилам форуму, видаляються модератором

3.3. Будь - яке обговорення дій Модератора дозволено лише шляхом приватного листування.

3.4. Якщо Ви не врегулювали питання з модератором, питання буде вирішуватись Адміністратором. Не забудьте зберегти попереднє листування для того, щоб звернуться зі скаргою до Адміністратора.

3.5. Інформація про модераторів форуму знаходиться на титульній сторінці під відповідним форумом. Якщо в якомусь форумі не має модератора – звертайтесь безпосередньо до Адміністратора.


4. Реєстрація

4.1. На нашому форумі необхідно зареєструватись, щоб мати можливість писати повідомлення.

Зареєстровані користувачі мають наступні можливості:

4.1. можливість створювати нові теми

4.2. можливість відповідати на повідомлення

4.3. можливість редагувати та видаляти свої повідомлення

4.4. можливість одержувати та відправляти приватні повідомлення через форум

4.5. можливість користуватись пошуком

4.6. можливість брати участь в опитуваннях

5. Адміністрація форуму не несе відповідальності :

5.1. Адміністрація форуму не несе відповідальності за Ваші висловлювання. Все, що Ви публікуєте, залишається повністю на Вашому сумлінні та на Вашій відповідальності.
5.2 Не розглядаються претензії пов’язані з авторством матеріалів, що розміщенні в форумі.
5.3 В своїх діях адміністрація форуму керується здоровим глуздом і внутрішніми правилами управління форумом.
5.4 Обговорення дій адміністрації (адміністраторів і модераторів форуму) категорично забороняється в будь-яких форумах і темах, за винятком ПП.

6. Адміністрація залишає за собою право змінювати правила. Всі зміни і новації на форумі виробляються з урахуванням думок та інтересів користувачів.

З повагою, Адміністрація